Tatilin adresi bu tesis oldu

Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sosyal Tesisleri Kurban Bayramı boyunca binlerce misafire kapılarını açtı.

Tatilin adresi bu tesis oldu

Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sosyal Tesisleri Kurban Bayramı boyunca binlerce misafire kapılarını açtı. Kanber, “Bayram tatili süresince misafirlerimiz sevdikleriyle beraber tesislerimize konuk oldu. Ailelerin bu mutluluğu ve memnuniyeti bizleri de sevindiriyor. Kocaali Sosyal Tesisi, mutlulukların kaynağı olmaya devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak inşa edilen Kocaali Sosyal Tesisleri, Kurban Bayramı’nda da misafirlerine kapısını açtı. Bayram süresince yüzlerce, binlerce kadını misafir eden Kocaali Sosyal Tesisleri’nin sorumlusu Zeynep Kanber, Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alınan Kocaali Sosyal Tesisi’nin kadınların göz bebeği olmaya devam ettiğini belirtti. 

Mutlu aileler
Tesisten yararlanan ailelerin mutlu olduklarını dile getiren Tesis Sorumlusu Zeynep Kanber, “Kocaali Sosyal Tesisi, bölge halkına ve çevre illerdeki kadın vatandaşlarımıza hizmet sunmaya devam ediyor. 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen yüzlerce, binlerce kadın misafirimiz Kocaali Sosyal Tesisleri’nde sevdikleriyle beraber doyasıya vakit geçirmenin keyfine vardı. Ailelerin bu mutluluğu ve memnuniyeti bizleri de sevindiriyor” ifadelerini kullandı. 

Keyifli bir gün
Sosyal Tesis hakkında bilgi veren Kanber “Yaz boyunca hizmet sunmaya devam edecek olan tesiste kadın ve çocukların rahat edebilmeleri için her şey düşünüldü. 20 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen tesiste yalnızca anneler değil, çocuklarda keyifli bir gün geçiyor. Yürüyüş ve koşu alanları, çocuk oyun grupları, yetişkin spor grupları, kafeterya ve sosyal tesis binasıyla Kocaali Sosyal Tesisi, bu yaz mutlulukların kaynağı olmaya devam edecek” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER