Tecrübeleri Bize Rehber

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, Babalar Günü’ne özel ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Tecrübeleri Bize Rehber

Başkan Işıksu, “Tecrübeleri yeter, gölgeleri bize rehber. Tüm babalarımıza sağlık ve afiyet diliyor, vefat etmişlere Allah’tan rahmet diliyoruz.” dedi.

Adapazarı’nda Babalar Günü 
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Babalar Günü’nde ilk olarak Karapınar mahallesinde oturan bir asrı tecrübe etmiş Mehmet Topaloğlu’nun evine misafir oldu. Topaloğlu’nun Babalar Günü’nü kutlayan Başkan Işıksu, uzun ve sağlıklı ömür diledi. Dağdibi Mahallesinde yaşayan Kore Gazisi Selim Demir’i ziyaret eden Başkan Işıksu’nun son durağı salgın sürecinde yedi kiracısından kira almayan ve “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına destek olan Bayram Batur oldu. Hızırtepe Mahallesinde ikamet eden Batur’un Babalar Günü’nü tebrik eden Başkan Işıksu, sıhhat ve afiyet dileklerini iletti. Ziyaretlerle ilgili konuşan Başkan Işıksu, “Tecrübeleri yeter, gölgeleri bize rehber. Tüm babalarımıza sağlık ve afiyet diliyor, vefat etmişlere Allah’tan rahmet diliyoruz.” diye konuştu. 

Şehit Babalarına Ziyaret
Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Çelikel ve Yusuf Özden, şehit babalarını ziyaret ederek Babalar Günlerini kutladı. Başkan Yardımcısı Çelikel, 1995 yılında Kuzey Irak’ta şehit düşen P.Er Adil Arslan’ın babası Osman Arslan ile 1995 yılında Diyarbakır’da şehit olan şehit olan Oktay Demirci’nin babası Harun Demirci’yi, Başkan Yardımcısı Özden ise 1994 yılında Şırnak’ta şehit olan J. Kom. Çvş. Recep Bağcı’nın babası Nafiz Bağcı ile 1992 yılında Diyarbakır’da şehit olan J.Er Bekir Bayram’ın babası İbrahim Bayram’ı ziyaret etti. Şehit babalarına iyi dilek temennileri iletilirken, günün anısına nostaljik  tablo ve Türk Bayrağı hediye edildi. 
 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER