“Temel Trafik Konulu” seminerde bilgilendirildiler

İlimizde yaklaşık 17 yıldır hizmet veren Lisa Tur & Giba Tour; Sakarya'da daha kaliteli öğrenci ve personel taşıma yapabilmek için personellerine “Temel Trafik Konulu” seminer düzenledi.

“Temel Trafik Konulu” seminerde bilgilendirildiler

Sakarya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından verilen seminerde; servis şoförlerine trafik kuralı, eksiklikler ve daha kaliteli hizmet vermesi noktasında bilgilendirme yapıldı. 

Her şey öğrenciler için
Personellerine daha kaliteli öğrenci ve personel taşıma yapabilmeleri adına her fırsatta eğitimden geçiren Lisa Tur & Giba Tour; bünyesinde bulunan servis kaptanları, hostes, rehber personellerine Bahçesaray’da düzenlenen kahvaltılı programla, “Temel Trafik Konulu” seminer düzenledi. Sakarya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personeli tarafından verilen eğitimde; servis şoförlerinin trafik kurallarına uyması, trafikte yaptığı hatalar, eksikler ve bunun çözümlenmesi konusunda bilgilendirildi. Toplantının sonunda ise Lisa Tur Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Sarı; kahvaltılı toplantılarına katılan Sakarya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürleri ’ne, polis memurlarına, Medya mensuplarına, tüm Lisa Tur Kaptanlarına ve rehber personellerine, Lisa Tur & Giba Tour Yönetim Kurulu olarak teşekkür ettiklerini söyledi.
 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER