Toçoğlu Baro Başkanı Burak’a başarılar diledi

Baro Başkanı Abdurrahim Burak’a yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu, “Yeni Baro Başkanı olarak seçilen Av.

Toçoğlu Baro Başkanı Burak’a başarılar diledi

Baro Başkanı Abdurrahim Burak’a yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu, “Yeni Baro Başkanı olarak seçilen Av. Abdurrahim Burak’ı ve yönetimini bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Baro Başkanı Abdurrahim Burak’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Sakarya Barosu’nda gerçekleştirilen ziyarette Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Talha Toçoğlu ve CMK-Adli Yardım Koordinatörü Av. Alim Mert yer aldı. Baro Başkanı Abdurrahim Burak, adli yardım çalışmaları hakkında Toçoğlu’na bilgi verdi.kocaali

Hayırlı olsun
Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak tüm STK, dernekler, odalar, kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalışıyoruz. Projelerimizi şekillendirirken hemşehrilerimizin temsilcileriyle bir araya geliyor, görüşlerini dikkate alıyoruz. Yeni Baro Başkanı Av. Abrurahm Burak’ı ve yönetimini bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER