Tüm konuların takipçisiyiz

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Ergün Atalay şehrimizin yetiştirdiği değerli bir isim.

Tüm konuların takipçisiyiz

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Ergün Atalay şehrimizin yetiştirdiği değerli bir isim. Uzun yıllardır şehrimizi Ankara’da başarıyla temsil ediyor. Şehrimiz yatırımları ve projeleri ile de yakından ilgileniyor. İnşallah bu birlikteliğimizle çalışmaya devam edeceğiz” derken; TÜRK-İŞ Başkanı Atalay, “Şehrimizin her geçen gün gelişmesine şahit olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Ankara’da şehrimizle ilgili tüm konuların takipçisiyiz. İnşallah birlikteliğimizle Sakarya daha da iyi olacak” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret etti. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş ve Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan’ın yer aldığı buluşmada Başkan Toçoğlu, Sakarya’da devam eden yatırımlara ilişkin bilgiler verdi. Şehrin yeni yatırımlarına ilişkin istişarelerde bulundu.

Yatırımlarla yakından ilgileniyor
Başkan Zeki Toçoğlu, “Ankara’ya gerçekleştirdiğimiz ziyarette TÜRK-İŞ Başkanımız, hemşehrimiz Ergün Atalay’ı ziyaret ettik. Ergün Atalay şehrimizin yetiştirdiği değerli bir isim. Uzun yıllardır şehrimizi Ankara’da başarıyla temsil ediyor. Şehrimiz yatırımları ve projeleri ile de yakından ilgileniyor. Her fırsatta bizde Ergün ağabeyimizi ziyaret ediyor, istişarelerde bulunuyoruz. İnşallah bu birlikteliğimizle şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Sakarya daha da iyi olacak
Nazik ziyaretleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür ederek sözlerine başlayan TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay, “Şehrimizin her geçen gün gelişmesine şahit olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Çok şükür Sakarya artık adından söz ettiren bir şehir konumunda. Bizler de Ankara’da şehrimizle ilgili tüm konuların takipçisiyiz. İnşallah birlikteliğimiz Sakarya daha da iyi olacak” diye konuştu.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER