Türk Kadınlar Birliği’nden muhteşem bir balo daha

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Balosu” bu yılda geniş bir katılımla gerçekleşti.

Türk Kadınlar Birliği’nden muhteşem bir balo daha

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Balosu” bu yılda geniş bir katılımla gerçekleşti. Muhteşem geien gece, renkli görüntülere sahne oldu. kocaali

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Balosu” bu yılda Arya Düğün Salonu’nda geniş kapsamlı olarak, gerçekleşti. Şube Başkanı Tevhide Yağan ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen programa; İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, iyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Milet İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cihan Kolip, İyi Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Aydoğan Arslan, CHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Nalan Akçay, İyi Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Şemsettin Duman, CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür, Saadet Partisi Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Nisanur Abay, STK temsilcileri, işadamları, çok sayıda siyasi parti temsilcisi ve davetli katıldı. Programda  konuşan TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan; yaptıkları çalışmalar hakkında slayt gösterisi eşliğinde bilgi verdi. Konuşmaların ardından çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlenen kadınlar; öğrenciler için yapılan açık artırma ile Atatürk portresi en çok katkıda bulunan kişiye hediye edildi. Program Türk Kadınlar Birliği üyelerinin hazırladığı hediyeler çekilişle sahiplerine verilmesi ve 10. Yıl Marşı eşliğinde  geleneksel pastanın kesilmesiyle sona erdi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER