Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Yardımcı’dan Vali Nayir’e Ziyaret

Çeşitli incelemeler ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret etti.

Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Yardımcı’dan Vali Nayir’e Ziyaret

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’un da eşlik ettiği ziyarette kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden Başkanı Fikret Yardımcı, Federasyonun Sakarya ve ülke genelindeki faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Raftingin bir spor olmasının yanı sıra doğal afetlerde arama-kurtarma faaliyetleri gerçekleştirilen bir yönünün de olduğuna dikkat çeken Başkan Yardımcı, bu yıl içerisinde gerçekleşen sel ve çığ olaylarında sporcuların ekip halinde görev yaptıklarını da ifade etti.

Sohbet havasında gerçekleşen ve çeşitli konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya’nın her alanda bir sporcu şehri olduğunu, her branştan mutlaka dereceye girmiş sporcuları bulunduğunu belirterek coğrafi yapısı itibariyle de su sporlarına uygun bir havzaya sahip olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Yardımcı’nın şahsında tüm üyelere ve sporculara başarılar dilediğini belirtti.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER