Ulaşım yatırımlarını sürdüreceğiz

Demiryol-İş Sendikası Başkanı Cemal Yaman’ı ziyaret eden Toçoğlu, “STK’larımızla uyum içerisinde çalışıyoruz.

Ulaşım yatırımlarını sürdüreceğiz

Demiryol-İş Sendikası Başkanı Cemal Yaman’ı ziyaret eden Toçoğlu, “STK’larımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. Hamdolsun Sakarya için çok önemli yatırımları hayata geçirdik. Ulaşımda yeni duble yollar, bulvarları hizmete aldık. Otobüs filomuzu güçlendirdik. İnşallah birlikte hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi. Yaman, “Sakarya’da gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip ediyoruz. Altyapıya yapılan yatırımları özellikle çok önemli görüyor, tebrik ediyoruz” dedi. Başkan Toçoğlu, AK Parti MKYK üyesi Efkan Ala ile görüştü. Ala, “Tüm Sakaryalı kardeşlerime saygılarımı sunuyorum” dedi.kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Demiryol-İş Sendikası Başkanı Cemal Yaman ve Baro Eski Başkanı c’yla görüştü. Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu’na vefat eden annesi dolayısıyla taziyelerini iletti. 

Yatırımları takip ediyoruz
Demiryol- İş Başkanı Cemal Yaman, “Sakarya’da gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip ediyoruz. Altyapıya yapılan yatırımları özellikle çok önemli görüyor, tebrik ediyoruz. Şehrin geleceğine yönelik yapılan hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Toçoğlu, Yaman’a dilek ve temennileri için teşekkür ederek, “Sakarya’da güzel bir birlikteliğe sahibiz. STK’larımızla da uyum içerisinde çalışıyoruz. Demiryol-İş Sendikası da bu anlamda önemli paydaşımız. Sakarya için çok önemli yatırımları hayata geçirdik. Ulaşımda yeni duble yollar, bulvarları hizmete aldık. Otobüs filomuzu güçlendirdik. İnşallah birlikte hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Sakarya’yı seviyoruz
Toçoğlu ardından Baro Eski Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’nu yeni yerinde ziyaret etti. Denge Hukuk Bürosu olarak Sait Faik Sokaktaki yeni binalarına taşınan Avukat Recep Hacıeyüpoğlu ve Murat Önal’a çalışmalarında kolaylaıklar dileyen Başkan Toçoğlu, yeni yerlerinin güzel olduğunu dile getirdi. Hacıeyüpoğlu ve Önal nazik ziyaretleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti. Toçoğlu, daha sonra Büyükşehir Belediyesi Eski Genel Sekreter Yardımcısı Metin Küçük’ün oğlu için düzenlenen düğün törenine katıldı. Başkan Toçoğlu burada AK Parti Milletvekili Efkan Ala’yla görüştü. Ala, “Sakarya’yı seviyoruz ve tüm Sakaryalı hemşehrilerimize selamlarımı iletiyorum” dedi. Toçoğlu, son olarak Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu’na vefat eden annesinin cenazesi dolayısıyla taziyelerini iletti.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER