Vali Kaldırım, önce Gençlerle Buluştu 

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Arifiye’deki İl Ormanında Kamp çalışmaları yapan gençlerle buluştu.

Vali Kaldırım, önce Gençlerle Buluştu 

Ardından Mollaköy’de incelemelerde bulundu
Ardından da Mollaköy’de yapılması planlanan Uluslarası Kano-Kürek Sporları Müsabaka ve Antrenman Merkezi projesi ile ilgili incelemelerde bulundu.
Vali Çetin Oktay Kaldırım, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Arifiye İl Ormanında 46 dönüm üzerine kurulan, içerisinde birçok sosyal, kültürel ve sportif etkinliğin yapılabildiği Gençlik Kamp Merkezinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı. Gençlerle yakından ilgilenen Vali Çetin Oktay Kaldırım, kampta ok attı ve badminton oynadı. 


Vali Kaldırım daha sonra da , Arifiye İlçesi Mollaköy mevkiinde yapılması planlanan Kano - Kürek Müsabaka ve Antrenman sahasında incelemelerde bulunarak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’dan projeye dair bilgiler aldı.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabından ; “ Futbolda gayet iyiyim ama Badmintonda da rakip tanımam. Varsa kendine güvenen gelsin. Arifiye Gençlik Kampımızda kamp yapan gençlerle Badminton oynadık” yazdı. 
Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’a Gençlerimize ve tesisleşmeye verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Sakarya’nın spor alt yapısını oluşturmak ve geleceğimiz olan gençlerimize sahip çıkmak adına devletimizin tüm imkanlarını seferber ediyoruz. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüp, sağlıklı ve milli birlik beraberlik duygularına ve düşüncelerine sahip genç nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.  
 

Sinan KOLCU

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER