Vali Nayir e Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir, gün içerisinde hoş geldin ziyaretinde bulunanları makamında kabul etti.

Vali Nayir e Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir, gün içerisinde hoş geldin ziyaretinde bulunanları makamında kabul etti.kocaali
22. Dönem Batman ve 23-24. Dönem Siirt Milletvekilliği görevinde bulunan Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran, Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve parti yöneticileri ile görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, herkese güzel temennileri için teşekkür etti.
İstanbul Engelsiz Yaşam Federasyonu Başkanı Mehmet Kapu, Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık, Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Naci İris, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Bayraktar, Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karakaya, Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, sivil toplum kuruluşlarının, iş adamlarımızın ve meslek gruplarının ülkemiz ile ilimizin gelişmesi, kalkınması için büyük önem taşıdığını belirtti.
Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan 1. Ana Bakım Merkezi Komutanı Bkm. Alb. Ferit Yüksel’i kabul eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Kaynarca Mahalle Muhtarları ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ile de bir araya geldi. İlçelerdeki genel durum hakkında bilgiler alan Vali Nayir, belediye başkanları ve muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER