Vali Nayir'e Tebrik Ziyatleri Sürüyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendisine tebrik ziyaretinde bulunanlar ile makamında bir araya geldi.

Vali Nayir'e Tebrik Ziyatleri Sürüyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendisine tebrik ziyaretinde bulunanlar ile makamında bir araya geldi.kocaali

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. Serdivan Şube Müdürü Adil Koyukan, SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği Sorumlusu Hasan Salih Sağlam ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ile görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretleri için herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade etti.
Ak Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay, Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Etkinlikler Derneği Başkanı Fikri Arslan ile yönetim kurulu üyeleri; 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Korucuk Mahalle Muhtarı Cüneyt Ulu, Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Fahri Yeter, S.S. 25. Bölge Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Birliği Başkanı Ali Yılmaz, Milli Birlik ve Düşünce Derneği İl Başkanı Hayati Özsipahi, Sakarya Kafkas Kültür Derneği Başkanı Orhan Sarı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği İl Başkanı Ömer Soykan, Türk Büro-Sen Sakarya Şube Başkanı Kenan Toka ve yönetim kurullarının üyeleri ile makamında bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, STK temsilcilerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirterek, faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı.

İlimizin aktif dinamiklerinden sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışacaklarını ifade eden Vali Nayir, ülkemizin ve milletimizin faydasına olan her türlü çalışmalarda da yanlarında olacaklarını belirtti.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER