Vali Nayir Fabrika Ziyaretlerini Sürdürüyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir, her hafta Cuma günleri gerçekleştirdiği sanayi kuruluşları ziyaretine bu hafta Seher Mensucat Tekstil Fabrikası ile devam etti.

Vali Nayir Fabrika Ziyaretlerini Sürdürüyor

Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrika önünde yetkililer tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir’e bilgiler veren Yönetim Kurulu Üyesi Alper Yüksel, 1986 yılında iç giyim sektöründe İstanbul’da faaliyetine başlayan fabrikanın Türkiye ile Sakarya ekonomisi ve istihdamına katkı sağlamaya çalıştıklarını, özellikle kadın istihdamına önem verdiklerini belirterek, Sakarya ile birlikte Kütahya, Çaycuma ve Hatay’da da fabrikaları bulunduğunu söyledi.

Fabrikanın üretim tesislerinde incelemelerde bulunarak çalışanlarla bir süre sohbet eden ve bilgiler alan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ülkemiz ile İlimiz adına gayret gösteren iş dünyası temsilcileri ile fikir alışverişinde bulunmak ve üretim merkezlerini yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin çok olumlu geçtiğini belirterek, Seher Mensucat Tekstil firması yetkilileri ile çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER