Vali Nayir İlçelere Veda Ziyaretlerini Bugün de Sürdürdü

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilen Vali Ahmet Hamdi Nayir, veda ziyaretleri kapsamında bugün de ilçelerde temaslarda bulundu.

Vali Nayir İlçelere Veda Ziyaretlerini Bugün de Sürdürdü

“Bugün 6 İlçeye Uğradı”
Hendek ilçesinden başladığı ziyarette Kaymakam Halil İbrahim Acır ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile vedalaşan Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Akyazı ilçesine geçerek Kaymakam Yakup Güney ile Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a başarılar temennisinde bulundu. Karapürçek ilçesinde Kaymakamı Mehmet Ali Semiz ve Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ile bir süre görüşen Vali Nayir, Pamukova ilçesinde Kaymakam Recai Karal ve Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ile ilimiz üzerine bir süre sohbet etti. Geyve ilçesinde Kaymakam İlyas Memiş ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya çalışmalarında başarılar dileyen Vali Nayir, son olarak Taraklı ilçesine geçerek Kaymakamı Abdullah Arslantürk ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile vedalaştı.

“Sayın Valimizle Çalışmaktan Onur Duyduk”
Kaymakam ve Belediye Başkanları ile birlikte ilçe protokollerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde Vali Ahmet Hamdi Nayir uyumlu ve iyi niyetli görev yapan ilçelerimizdeki tüm yöneticilere gayretlerinden dolayı teşekkür ettiğini ifade ederken, İlçe Kaymakamları da Sayın Valimizle çalışmaktan büyük memnuniyet ve onur duyduklarını ifade ettiler.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER