Vali Nayir’e Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Vali Nayir’e Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

Vali Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.kocaali
STK başkan ve temsilcileri, basın mensupları, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör temsilcilerinin tebriklerini bugün de kabul eden Vali Nayir, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese teşekkür etti.

Ziyaretler çerçevesinde; İl Defterdarı Mustafa Ceylan ve Defterdarlık personeli, Sakarya FESA Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Duman, habervole.com İnternet Haber Müdürü Sabahattin Birinci, dernekturk.com İnternet Haber Sitesi Haber Müdürü Necla Bakan, Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi Levent Candan, Sapanca Engelli Anneleri ve Çocukları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Divan Kurulu Başkanı Aslı Kuru, Garanti Bankası Erenler Şube Müdürü Suat Kul ile şube personelleri, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Sakarya Sivil Toplum Platformu Başkanı Av. Önder Döker, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Alişan ve yönetimleri,  İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkahraman, Başkan Yardımcısı Alaattin Koç ve Meclis Üyeleri, Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Avni Uçar ile Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilimizin gelişmesi ve sorunların çözümü için hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.
Vali Nayir ziyarette bulunanlardan faaliyetler ve çalışmaları hakkında bilgiler alırken, ortak hedeflerinin ilimizin her alanda gelişmesi olduğunu ve bu hedef doğrultusunda tüm paydaşlarla hep birlikte çalışacaklarını söyledi.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER