Vatandaş Memnuniyet Anketi devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve katılımcı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden biri olan ‘Vatandaş Memnuniyet Anketi’ kurumsal internet sayfası www.sakarya.bel.tr adresinde devam ediyor. 

Vatandaş Memnuniyet Anketi devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı tarafından 2020-2024 Stratejik Planını hazırlama çalışmalarında kullanılacak Vatandaş Memnuniyet Anketli devam ediyor. Tüm ilçelerde yaş, cinsiyet, eğitim ve nüfus orantısında yapılan memnuniyet anketine 5 bin kişi katılırken, kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr)  üzerinden başlatılan anket ise devam ediyor. Eylül ayının sonuna kadar devam edecek, katılımcı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden biri olan Vatandaş Memnuniyet Anketi’nin ardından yapılacak değerlendirmelerle sorunlara karşı yenilikçi çözümler üretilecek.

5 bini aşkın katılım
Konu ile ilgili Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Katılımcı belediyecilik anlayışımızla başlattığımız Vatandaş Memnuniyet Anketi devam ediyor. Tüm ilçelerde yaş, cinsiyet, eğitim ve nüfus orantısında yapılan memnuniyet anketine 5 bin kişi katılırken, kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr)  üzerinden başlatılan anket ise devam ediyor. Eylül ayının sonuna kadar devam edecek olan ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin 2020-2024 Stratejik Planını hazırlama çalışmalarında kullanılmak üzere belediyenin performansını ortaya koymak, yürütülen hizmetlerden vatandaşın memnuniyet derecesini ölçmek amacıyla uygulanan anketimize şu ana kadar katılan herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 11:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet sağlam
Muhammet sağlam - 12 ay Önce

Sakaryayı bilmem ama ben kocaali yalı mah 245 sk 8/2 oturuyorum büyük şehire ait olan ana caddede hiç bir hizmet göremiyoruz caddeyi pislik götürüyor ve mahalle aralarını hiç anlatmaya gerek yok zaten mübarek sanki dersin kumsal elektrik dersen bir hattan 10 haneye elektrik verilmiş yani hizmet sıfır bu belediyeler ne iş yapar bunu henüz çözemedim insanlara hizmet etmeye etmeyeceksen bırak hizmet edenler gelsin

SIRADAKİ HABER