Yeni park bölgeye çok yakıştı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Donatım’da hayata geçirilen park çalışması bölge vatandaşlarının beğenisini kazandı.

Yeni park bölgeye çok yakıştı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Donatım’da hayata geçirilen park çalışması bölge vatandaşlarının beğenisini kazandı. Mahalle Muhtarı Hüseyin Erişir, “Eskiden çöp atmak için kullanılan bu alanda artık spor ve yürüyüş yapılabiliyor. Çocuklarımız dilediğince oyunlar oynayabiliyor. Mahallemize çok yakışan bu çalışma için Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Donatım’da Eski Sosyal Sigortalar Kurumu’nun bulunduğu alanda inşa edilen yeni park çalışması bölge vatandaşlarında memnuniyet yarattı. Basketbol sahasından yürüyüş yollarına, çocuk oyun alanlarından spor aletlerine kadar zengin sosyal donatı alanlarına sahip park projesi, Donatım sakinlerinin yeni uğrak noktası oldu. 

Nefes aldırdı
Yeni yapılan çalışmanın mahalleye çok yakıştığını ifade eden Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Hüseyin Erişir, “SSK arazisinin bulunduğu alanda Büyükşehir Belediyemiz çok güzel bir park inşa etti. Eskiden çöp atmak için kullanılan bu alanda artık spor ve yürüyüş yapılabiliyor. Çocuklarımız dilediğince oyunlar oynayabiliyor. Bu çalışma mahallemize de nefes aldırdı. Bölgede yaşayan vatandaşlarımız da park çalışmasından çok memnun. Başta Başkanımız Zeki Toçoğlu olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” sözlerine yer verdi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER