Yenikent’e değer katan yatırımları hayata geçirdik

Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “STK ve derneklerimizle yakaladığımız uyumun en güzellerinden biri de Yenikent için oldu.

Yenikent’e değer katan yatırımları hayata geçirdik

Şehrimiz için çok özel bir çalışma olan Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası’nı bölgede hizmete sunduk. İnşallah şehrimizin geleceği olacak Yenikent yeni yatırımlarıyla da değer kazanmaya devam edecektir” dedi. Dernek üyeleri bölgeye hizmetleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Aslan ve yönetimi ile bir araya geldi. Korucuk Mahalle Muhtarı Cüneyt Ulu, Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik’in de yer aldığı buluşmada heyet Başkan Toçoğlu’na Yenikent bölgesinde hayata geçirilen yatırımlar dolayısıyla teşekkür etti.

Unutulmayacak hizmetler
Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Arslan, “Bizler çok şanslıyız. Gönlünüzün kapılarını açtınız. Sizin gibi bir dostla gönül bağı kurmuş olduk. Yenikent bölgemizde unutulmayacak hizmetler geçekleştirdiniz. Yenikent’i ayağa kaldırdınız. Bölgemizin her yerinde emeğiniz var. Yenikent’imizde gerçekleştirdiğiniz hizmetler için bölge halkı adında teşekkür ediyor, yaşantınızda güzel günler diliyoruz” dedi.

Halka hizmet etmek
Nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Yaklaşık 10 yıldır Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum. Bu süreç içerisinde STK ve derneklerimizle yakaladığımız uyumun en güzellerinden biri de Yenikent için oldu. Deprem bölgesinde yer alan şehrimiz için Yenikent’in önemini hep ifade ediyorum. İnşallah şehrimizin geleceği olacak Yenikent yeni yatırımlarıyla da değer kazanmaya devam edecek” dedi.

Değer katan çalışma
Bölgede cazibeyi arttıracak önemli çalışmalara imza attıklarını ifade ederek sözlerini sürdüren Başkan Zeki Toçoğlu, “Ayçiçeği Vadisi ve Bisiklet Adası’nı kısa süre içerisinde tamamlayarak hayata geçirdik. Gerçekten de hem bölgeye hem şehrimize hem de ülkemiz için çok önemli bir çalışma oldu. 2020 yılında gerçekleştirilecek dünya şampiyonası da şehrimiz tanıtımına büyük katkı sunacak. İnşallah tüm başlıklarda hayata geçirilecek yatırımlarla bölge değer kazanmaya devam edecek” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER