YILMAZ: “Millet bir hedef bir

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, partisinin kuruluşunun 17. Yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. 

YILMAZ: “Millet bir hedef bir

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, partisinin kuruluşunun 17. Yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. kocaali

Partisinin 17. Kuruluş yıldönümü nedeniyle açıklamada bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz; AK Parti’nin ülkede ve bölgede güven ve istikrarın sembolü olduğunu söyledi. Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve meclis üyelerinde bulunduğu haftalık toplantıda konuşan Başkan Resul Erdoğan Yılmaz; 18 Ağustos'ta ‘Millet bir hedef bir’ sloganı ile yapılacak olan AK Parti’nin 6'ncı Olağan Kongresine özel araçlarıyla birlikte gideceklerin dışında ilçelerinden 3 otobüs kaldıracaklarını söyledi. Yılmaz; “Partimizin kuruluşunun 17. yılı kutlu olsun. AK Parti’nin devrim niteliğinde attığı adımların Türk siyaset tarihinin önemli dönüm noktaları oluşturmuştur. Yaşanan olumsuzluklara rağmen milletle omuz omuza vererek Türkiye'yi, 2023 ve 2071 hedeflerine emin ulaştıracağız. Kurulduğu günden bu yana 'insan odaklı bir Türkiye' hedeflemiş ve misyon edinmiştir. Bu davanın yükünü çeken, cefakar ve fedakar milletimiz ile birlikte 17 yıl başarıdan başarıya koştuk. AK Parti, iktidarında halka hizmetine devam etmektedir ve etmeye devam edecektir. Son zamanlarda, Türkiye'nin ekonomik verilerinde en küçük bir sıkıntı olmadığı halde ülkemiz suni finansal saldırılara maruz kalmaktadır. Bu saldırıların sebebinin çok başka olduğu açıktır. Ülkemize diz çöktürmek için yapmadıklarını bırakmadılar. Her türlü senaryoyu devreye soktular. 15 Temmuz'da, 17-25 Aralık'ta, Gezi'de yıkamadılar şimdi de ekonomik manipülasyonlar yaparak ekonomimizi sarsacaklarını sanıyorlar ama yine başaramayacaklar, diz çöktürmeyecekler. Bize karşı ekonomik savaş ilan edenlere karşı cevabı bu aziz milletimiz her zaman vermiştir. 14 Ağustos 2001’de kurulan partimiz Adalet ve Kalkınma Partisi;  17 yıllık siyasi bir hareketten öte aynı zamanda bin yıllık çok kudretli bir medeniyetin yeniden ayağa kaldırılması için mücadele veren kutsal bir davanın da temsilcisidir. Her zaman ve her mekânda milletimizin teminatı olan AK Parti, ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye devam edecektir” dedi. 
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER