Yöresel Sanatçımız Özay Devrim'den yeni Single…

Söz ve Müziği kendisine ait 'Sensizliğim' isimli yeni single parçasıyla müzik dünyasına giren Sakaryalı yöresel sanatçı Özay Devrim, soyadı gibi Türk müziğinde farklı bir devrim gerçekleştirmek istiyor.

Yöresel Sanatçımız Özay Devrim'den yeni Single…

Sesi ve soluğuyla dikkatleri üzerine çeken Özay Devrim, önemli sanatçılar kervanına da katılmak için mücadele veriyor. 

Kendi ifadesiyle Özay Devrim Kimdir? 
Merhaba ben Özay Devrim Sakarya’da doğup büyüdüm.  Yaşım 25, Ailemle yaşıyorum, dört kardeşiz. Abim ablam bir de kardeşim var. Şu an özel bir sektörde çalışıyorum, bir yandan müzikle uğraşıyorum. Müziği çok küçük yaşlarda başladım. Aslında müziğe olan ilgim rap ile başladı. Daha sonra arabeske döndü. Şimdi İse slow olarak devam etti.

Lise yıllarımda enstrüman öğrenerek kendimi geliştirmeye çalıştım. Besteler yapıp söylemeye başladım, farklı ortamlarda çalıp söyledim. Nihayetinde İlk şarkımı 2020’de çıkarmak nasip oldu. Söz ve müziği bana ait olan “Sensizliğimle” adlı parçamı çıkartıp insanlarla paylaştım. Belli aralıklarla tekrar kendi bestelerimi seslendirip çıkartmayı düşünüyorum. Böylelikle kendi bestelerimi yayınlamak, belirli kitlelere ulaştırmak, severek yaptığım şarkılarımı insanların da duymasını istiyorum" diye tarif ediyor.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER