Yüce sahip çıkmıştı, sahipsiz kalmadı

Uzun süredir hastalıkla mücadele eden fakat kimsesiz ve çevresi olmadığı için sesini duyurmayan Hayrettin Hayva, son günlerini kimsesiz olarak tamamlamadı.

Yüce sahip çıkmıştı, sahipsiz kalmadı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Çevre Sağlık Komisyon Başkanı, Büyükşehir Meclis Üyesi Recep Yeşil ile Hacıoğlu Mahalle gençliği insanlık örneğine hep birlikte imza attı. kocaali 

İnsani hareket
Hacıoğlu Mahallesi gençliğinin girişimleriyle başlayan insani hareket Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin talimatı ve ilgisiyle kimsesizlik den ötürü çoklu organ yetmezlik sorunu çeken, gariban vatandaşa insani ve sıcak el ulaştı. Yoğun bakımda tedavi gören gariban vatandaş Hayrettin Hayva, burada tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Son günlerini ilgi altında tamamlayan Hayva'ya sahip çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, cenaze ile ilgili son görevini yaparak, cenaze namazında da hazır bulundu. Hacıoğlu Gıyasettin Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna Hacıoğlu mahallesi ve gençleriyle birlikte uğurladı. Mahalle sakinleri gariban vatandaşa sahip çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye başkanına teşekkürlerini iletti.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER