Zincirleme Trafik Kazası. Belediye Çalışanı Hayatını Kaybetti

Sakarya ili Erenler ilçesi Kayalarreşitbey Mahallesi 54-26 il yolu üzerinde bulunan Özel bir petrol bayii önünde

Zincirleme Trafik Kazası. Belediye Çalışanı Hayatını Kaybetti

Sakarya ili Erenler ilçesi Kayalarreşitbey Mahallesi 54-26 il yolu üzerinde bulunan Özel bir petrol bayii önünde sürücü Z.T. sevk idaresinde bulunan 54 ER..  plakalı Erenler Belediyesine ait çöp kamyonu çöp almak için yolun sağında durduğu esnada aynı istikamette seyir halinde olan R.K. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 AAL 869 plakalı İVECO marka aracı ile çöp kamyonuna 2 metre mesafe kala durduğu, yine aynı istikamette giden İ.İ. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 YA 246 plakalı DODGE marka kamyonun duramayarak 54 AAL.. plakalı kamyonetin sol arka kısmından çarptığı çarpmanın etkisiyle 54 AAL … plakalı araç, önündeki çöp kamyonuna çarptığı, konteyner yükleyen belediye işçisi Kemal Yıldız (1979 d.lu) 54 AAL … plakalı araç ile 54 ER … plakalı çöp kamyonunun arasına sıkışarak ağır şekilde yaralanmıştır.

112 Acil Ambulans ekipleri ile Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir,  hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Kemal Yıldız hayatını kaybetmiştir.

Jandarma Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda tahkikata başmıştır. Olay sonrası İ.İ. isimli şüpheli gözaltına alınmış olup, Tahkikat tamamlandığında evrakları ile birlikte mevcutlu olarak adliyeye sevk edilecektir.

Kocaali Haber

SIRADAKİ HABER