ABDULLAH MERT’TEN REKOR İLÇE ZİYARETİ

Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını kalabalık bir törenle ilk açıklayanların başında gelen İşadamı Abdullah Mert, seçim çalışmaları kapsamında bir günde tam 9 ilçeye ziyaret gerçekleştirerek zoru başardı.

ABDULLAH MERT’TEN REKOR İLÇE ZİYARETİ

Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını kalabalık bir törenle ilk açıklayanların başında gelen İşadamı Abdullah Mert, seçim çalışmaları kapsamında bir günde tam 9 ilçeye ziyaret gerçekleştirerek zoru başardı. kocaali

Erken seçimin ardından siyaset meydanlarına çıkan, özellikle Sakarya AK Parti’de yaşanan tatlı rekabette Milletvekili Aday Adaylarından Abdullah Mert, yoğun çalışma programlarından birisi gerçekleştirdi. Abdullah Mert sırasıyla başta Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu olmak üzere partisinin Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan, Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar ve Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek destek istedi. Projelerini ve kendini tanıtan Abdullah Mert ziyaretlerinde teveccühle ve sevgiyle karşılandı.

Ridvan KARA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER