AK gençler yarınlarımızın mimarı olacak

AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sizlerden çok şeyler bekliyor.

AK gençler yarınlarımızın mimarı olacak

Bu millet ve bu ümmet sizlerden çok şey bekliyor. Sizler dünyanın pek çok yerinde eziyet çeken mazlumların umudu ve ümidisiniz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. İnşallah AK gençler yarınlarımızın mimarı olacak” derken Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Hamdolsun ülkemiz her alanda gelişiyor. İnşallah hep birlikte ülkemizi daha iyi noktalara ulaştırmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresine katıldı. Programa Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, parti üyeleri ve çok sayıda genç katıldı. Kongrenin ardından AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Gökmen oldu.

Var gücümüzle çalıştık
AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, “Göreve geldiğimiz günden bu yana var gücümüzle çalıştık. Kutlu davaya hizmet etmenin bahtiyarlığını yaşıyorum. Destek olan tüm büyüklerime teşekkür ediyor, yeni arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi. Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “Kongrenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ülkemizin lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yürüyen gençlerimiz oldukça inşallah sırtımız hiçbir zaman yere gelmeyecektir” diye konuştu.

Gençlerin enerjisi başarıyı getiriyor
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Geyve’de teşkilatımızın tüm kademeleriyle uyum içerisinde hareket ediyoruz. Gençlerimizden aldığımız enerji ile hamdolsun işlerimizi başarıyla nihayete erdiriyoruz. Birlik ve beraberlik kardeşlik varsa işlerimiz bereketli bir şekilde sonuçlanıyor. Bizlerde bu birlik ve beraberlik olduğu sürece ne Türkiye'de ne Sakarya'da ne de Geyve’de AK Parti’nin önüne geçecek yoktur. Rabbim kongremizi hayırlı eylesin” ifadelerini kullandı.

Davamızı geleceğe taşıyacağız
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, “AK gençlik olarak milletimize hizmet yolunda ilerliyoruz. Bizler ülkemizin refahını kendimize dava olarak belirledik. Genel başkanımızın hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dediği gibi ilk günkü heyecan ile çalışmaya devam edeceğiz. 2023, 2051 ve 2071 hedefleri için hareket edeceğiz. Bugüne kadar gençlik kollarında görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, kongremizin hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Birlik ve beraberliğimiz daim olsun
Kongrenin hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Sizlerle gençlerle beraber olmaktan ben hep mutluluk duydum. Gençlerle olmak bana güç veriyor, enerji veriyor. Allah bu birlikteliğimizi dava arkadaşlığımızı bozmasın. Biz bir oldukça, diri oldukça iri oldukça kimseden korkmamıza gerek yok. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sizlerden çok şeyler bekliyor. Bu millet ve bu ümmet sizlerden çok şey bekliyor. Sizler dünyanın pek çok yerinde eziyet çeken mazlumların umudu ve ümidisiniz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bu duygularla her  birinizi yürekten kucaklıyor ve çıktığınız bu kutlu davada başarılı olmanız duasıyla saygıyla selamlıyorum. 

Tazelenerek yola devam
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Sakarya teşkilatları olarak kongrelerimize devam ediyoruz. İnşallah bu kongrelerle birlikte Sakarya teşkilatları 2023 seçimlerine tazelenerek devam edecek. İnşallah bu kadrolarla birlikte çalışarak Cumhurbaşkanımızın her zaman kale olarak nitelendirdiği Sakarya'da önemli bir sonuç elde edeceğiz. İnşallah kalbi pırıl pırıl olan gençlerle yolumuza devam edeceğiz. Üye çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. İnşallah AK Parti ailemiz büyümeye devam edecek” diye konuştu.

Ülkemiz her alanda gelişiyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Bizim birlikteliğimiz bakidir. Bizler bir binanın tuğlaları gibiyiz. Bizler bir olmaya, kardeş olmaya ve hep birlikte Türkiye olmaya devam edeceğiz. Nereden nereye geldiğimizi sizlere söylememe gerek yok. İHA’lar, tanklar her şeyden bizleri kıskanan bir dünya var. Bizim başarımızı kıskanan bir dünya ve bizleri aynı şekilde kıskanan ikinci bir parti var. Devletimizin değil, yerel yönetimlerimizin başarıları dahi göze çarpıyor. Hamdolsun ülkemiz her alanda gelişiyor. İnşallah hep birlikte ülkemizi daha iyi noktalara ulaştırmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER