Ak Kadınlardan Suriye Seferberliği

Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Teşkilatı olağan yönetim kurulu toplantısı hafta içi ilçe teşkilat binasında gerçekleştirildi.

Ak Kadınlardan Suriye Seferberliği
Toplantının gündemi İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Suriye için başlatılan yardım kampanyası oldu. Ak kadınlar Suriye için tam destek dedi.

Sunum yapıldı
Nevin Deligöz başkanlığında hafta içi gerçekleştirilen, Ak Parti Kocaali Kadın Kolları olağan yönetim kurulu toplantısından Suriye için tam destek çıktı. İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından düzenlenen “Kış geldi. Suriye için bir ekmek, bir battaniye” isimli yardım kampanyası oldu. Kadın kolları teşkilatının olağan toplantısına katılan İHH Kocaali temsilcisi Medeni Güner kampanya ile ilgili bilgi verdi. Yaklaşık 15 dakika boyunca Suriye halkının içerisinde bulunduğu zor durumları içeren slayt gösterimi eşliğinde sunum yapan İHH Kocaali Temsilcisi Güner, yardım kampanyasının işleyişi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Siyaset üstü
Toplantının ardından konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Kocaali Kadın Kolları Başkanı Nevin Deligöz, kadın kolları teşkilatı tarafından tam destek gören bu kampanyanın siyaset üstü bir çalışma olduğunu belirtti. Suriye’de yaşanan olayları insanlık dışı olarak niteleyen Başkan Nevin Deligöz “İnsanlar hem katlediliyor, hem de her geçen gün biraz daha sefaletin eşiğine sürükleniyor. Onlara yardım eli uzatmak hepimizin görevi. Dolayısı ile kadın kolları teşkilatımızın desteklediği bu çalışmanın siyaset üstü bir çalışma olduğu düşünüyorum. Partili olan veya olmayan tüm bayanlarımızı imkanları el verdiği ölçüde Suriye için bir ekmek, bir battaniye kampanyasına destek vermeye davet ediyorum.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2013, 15:20
SIRADAKİ HABER