AKKAR: “Gençlerimiz ve Kadınlarımızla el ele vereceğiz”

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; AK Gençlik ve AK Kadınların toplantısına katılarak, kendini tanıttı ve destek istedi.

AKKAR: “Gençlerimiz ve Kadınlarımızla el ele vereceğiz”

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; AK Gençlik ve AK Kadınların toplantısına katılarak, kendini tanıttı ve destek istedi.Gençlerle ve kadınlarla bir araya gelen AK Parti Sakarya’nın en genç ve tek kadın Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; “Gençler ve kadınlara büyük önem veren Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sevgisiyle yola çıktık. Amacımız Sakarya’ya hizmet etmektir” dedi.kocaali

Hafta sonı yoğun bir masai harcayan AK Parti Sakarya’nın en genç ve tek kadın Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; partisinin Murat Salih Başer Başkanlığı’ndaki Sakarya İl Gençlik Kolları, Fatma Varol Başkanlığı’ndaki Adapazarı İlçe Kadın Kolları, Fadıl Fide Başkanlığı’ndaki Hendek İlçe Gençlik Kolları ve Sevim Serdar Başkanlığı’ndaki Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. AK Parti gençliği ve AK Parti Kadınları Türkiye’yi bir bütün olarak kucaklayan bir parti olduğunu vurgulayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere ve kadınlara gösterdiği sevgi, saygı ve siyasette yer veren bir lider olmasından dolayı genç ve bir kadın olarak Sakarya’ya hizmet etmek için Aday Adayı olduğunu söyledi.

“Yaşanılabilir Sakarya’da halkın Başkanı olacağız”
Gençlerin ve kadınların göremediği imkânlara bugün sahip olduklarını ifade den Tuğba Akkar Şen; “Allah’ın izniyle ben sizlerin sayenizde aday olduğumda ve 31 Mart 2019’da da Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğimde, hep birlikte elele vererek, Sakarya’yı turistlerin akacağı yaşanılabilir bir kent haline getirmek için kolları sıvayacağız. Bunu da büyüklerimizin desteği ile siz gençler ve kadınlarla birlikte başaracağız” dedi. Sakarya’da ilk hedeflerin Sağlık ve Kültür ve Doğal Tarım turizmi olacağını vurgılayan Tuğba Akkar Şen; gittiği 35 ülkede ödül almış gelişmiş şehirleri Sakarya’ya yansıtacağını söyledi. “Her zaman halkın içinde olup, siz gençlerin ve kadınların önünü açacağız” diyen Şen; “Göreve geldiğimizde Sakarya’da; hiçbir parti ayırım yapmadan herkese eşit mesafede davranacağız. Cünkü biz Sakarya’da; Manavıyla, Muhacır’ıyla Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Gürcü’süyle, Abaza’sıyla, Arnavut’uyla, Boşnağıyla, Kafkasya’dan Rumeli’ye; Doğudan batıya 1 Milyon’a yaklaşık nüfusun Başkanı olacağız” diyerek, destek istedi. 
 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER