Akyazı'da Gelecek Partisi rüzgarı esti

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ile Akyazı İlçe Başkanı Hüseyin Güler, ilçesindeki esnafları ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi. 

Akyazı'da Gelecek Partisi rüzgarı esti

Ender Serbes ve ekibi Akyazı’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. İlk önce Gelecek Partisi Akyazı ilçe Başkanalığı’nı ziyaret eden Serbes, burada başkan Hüseyin Güler tarafından karşılandı. Serbes ve Güler daha sonda ilçedeki esnafları gezerek, esnafların sorunlarını dinledi. İletilen sorunları titizlikle not alan başkanlar, sorunları gündeme getireceklerini ve çözülmesi için çalışacaklarını söyledi. 

Serbes, yaptığı açıklamada, gösterilen büyük ilgiden dolayı Akyazı  ilçe halkına teşekkür etti. Esnafın, çiftçinin, iççilerin kısaca toplumun her kesiminin büyük sorunları olduğunu belirten Serbes, “Bu sorunlar aslında çözümsüz değil. Yeter ki toplumun sesini kulak verilsin. Biz bunun için sahadayız. Şeffaf, adil, liyakatli, kararlı, samimi  bir ekiple tüm bu sorunların üstesinden gelinebilir. Gelecek Partisi’nin kadroları buna hazır. Devlet yönetiminde büyük deneyimi olan başta Ahmet Davutoğlu ve ekibimiz bu sorunların üstesinden gelebilecek kadrolara sahip. Partimizin bu kadar ilgi görmesi buna işaret. Milletimiz sorunları bu yüzden bize iletiyor ve büyük teveccüh gösteriyor. Çünkü Gelecek kadroları her zaman  milletin emrinde olmaya devam edecek.” diye konuştu.  

Serbes, ilçe ziyaretlerini sürdüreceklerini  belirterek, Sakarya’nın teşkilatlanma konusunda oldukça iyi durumda olduğunu da sözlerine ekledi. 

Gelecek Partisi Akyazı ilçe Başkanı Hüseyin Güler ise ziyarette gösterdikleri sıcak ilgi ve yakınlık sebebiyle memnuniyetini dile getirerek hemşerilerine teşekkür etti.  Güler şunları kaydetti: “Gelecek Partisi Akyazı İlçe Başkanlığı olarak geçen günlerde çeşitli kurumları ziyaret ettik. Bu günde il başkanımız sayın Ender Serbes’in  teşrifleriyle Akyazı ilçe esnafını birlikte ziyaret etme fırsatı bulduk. İlçe halkımızın bize göstermiş olduğu teveccüh bizi çok mutlu etmiştir. Gelecek Partisi ülkemizin ve milletimizin tüm sorumluluğunu ve yükümlülüğünü üzerine almıştır. Taktir edersiniz ki, yeni bir partinin teşkilatlanması büyük emek ister. Çıktığımız bu yolda gönüllü olarak bazen ailenizden, işinizden ve kendinizden feragat etmeniz gerekir. Bu yüzden hep birlikteyiz, birlikte yürüyoruz, partimizi birlikte omuzluyoruz." 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER