Arifiye Yeniden Refah’ta Gençlik kollarına yeni atama

Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına  Sebahattin Aygül atandı.

Arifiye Yeniden Refah’ta Gençlik kollarına yeni atama

Arifiye Yeniden Refah Partisi’nin haftalık olağan toplantısında alınan kararla Arifiye ilçe teşkilatının yeni Gençlik Kolları Başkanı Sebahattin Aygül oldu. Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkanı Şükrü Gözyuman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Siyasi İşlerden Sorumlu  İl Başkan Yardımcısı Mustafa Korkmaz yeni başkan Sebahattin Aygül rozet taktı.  

İlçe Başkanı Şükrü Gözyuma yeni başkana görevini tevdi ederek “ Arifiye ilçe yönetimi olarak aldığımız kararla Gençlik Kolları Başkanlığına genç kardeşimiz  Sebahattin Aygül’ü atadık. Genç  Kardeşimizin görevini en iyi şekilde yapacağına inancımız tamdır.  Kendisine görevinde başarılar diliyor, Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi.
 
Sebahattin Aygül’de yaptığı açıklamada “ Tarafıma tevdi edilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gençlik olarak ilçemizde en iyi şekilde çalışacağız. Her anlamda öncü bir gençlik teşkilatı olmak için çalışmalarımıza derhal başlayacağız. İlçemiz için en hayırlı, en faydalı tüm çalışmaların öncüsü olacağız. Siyasi zarafetten içinde  milli görüş sancağını en iyi şekilde dalgalandıracağız. Gençliğimize güvenimiz tamdır. İlçemizdeki  tüm genç kardeşlerimize ulaşarak her birini teşkilatımıza kazandırmaya  çalışacağımız belirterek,  milletimizin umudu olacağız.”  dedi.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER