Bakan İslam Karasu’da

Aile ve sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Karasu İlçesinde Kadınlar Kolu Başkanlığının Düzenlediği Yemeğe Katıldı.

Bakan İslam Karasu’da
banner97
Karasu İlçesine gelen Bakan İslam’ Sakarya büyükşehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu kaymakamı  Şafak Gürçam, Karasu Garnizon Komutanı Jandarma yüzbaşı Bahadır helli, karasu emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, Karasu AKP İlçe Başkanı İssak sarı ve partililer karşıladı. Yemekte konuşan Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu şunları söyledi, Bu secimin gerçek galipleri çok çalışan kadınlarımızdır. Sizlerin elinin değidiği bir secimi Karasu’da Ak partinin kaybetmesi mümkün değil. İns Allah 30 Martta a bu secimin galibi bizleriz ve sizler kadınlardı dedi.
Karasu İlçesinde vatandaşlara hitap eden İslam, geçen yıldan beri Türkiye’ye karşı tuzaklar kurulduğunu söyledi.  İslam,  İktidarı artık sandıkta alamayacaklarını biliyorlar. Ya darbe ya hileyle alacaklarını düşünüyorlar. Darbe bitti kaset darbesi de bitti tezgahta hile var dedi. Bütün mazlumlara yardım ediyoruz diyen İslam, Türkiye tüm dünyada mazlumların gür sesi oldu. Söylenmesi gerekenleri söylüyoruz. Artık dünya sizin çiftliğiniz değil. istediğiniz gibi at koşturamazsınız sesimizi kısmak istiyorlar halkımız bu sesin kısılmasını istemiyorsa ne yapması gerektiğini biliyor.

6 gün sonra Türkiye olarak dünyadaki gür sesimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve çalışma arkadaşlarının yanın. Dimdik duracaksınız. Yegane gücümüz sizlersiniz. Arkamızda millet varsa bizde varız ama millet yoksa bu rüya sona erer.  Bize çok açıkça gösterdiler ki iktidarı istiyorlar.  İktidarı sandıkta alamayacaklarını artık biliyorlar. Ya darbe yada hileyle alacaklarını düşünüyorlar. Türkiye Cumhuriyetinin bütün fertleri, hangi partiyi, hangi takımı tutarsa tutsun, bu hilenin karşısında durmalıdır. Bu hileye hayır demelidir. Milli iradeye sahip çıkmalıdır. Sandığa sahip çıkmalıdır dedi.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER