Başkan Bürtek: Kültürlerimizi gelecek nesillere taşımalıyız

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanlığı; Kaynarca Dartılı Keşkek, Tarım, Hayvancılık, Kültür Sanat Festivaline katılım gerçekleştirdi. 

Başkan Bürtek: Kültürlerimizi gelecek nesillere taşımalıyız

Bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen 26, 27 ve 28 Mayıs tarihlerinde yapılan Kaynarca Dartılı Keşkek, Tarım, Hayvancılık, Kültür Sanat Festivalinde, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, festivalde bulunan bütün stantları tek tek gezerek bilgi alışverişinde bulundu.

BBP tam kadro festivaldeydi

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, Sakarya İl Teşkilat Başkanı Şaban Telli, Sakarya İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Bilal Sezer, Sakarya İl Başkan Yardımcısı Metehan Şenlikoglu, Sakarya İl Başkan Yardımcısı Seyhan Türkseven, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, ve Sakarya Kadın Kolları İl Başkan Yardımcısı Serap Apaydın Sakarya Aile Kadın ve Engelliler Başkanı Tuğba Kübra Şenlikoglu, Adapazarı İlçe Başkanı Sezgin İnan, Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şeyda Sezer, Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı Serdar Akcalar, Kaynarca İlçe Başkanı Ercan Ayaz, Kaynarca Alperen Ocakları İlçe Başkanı Furkan Can Yağız katılım sağladı.

Esnafın sorunlarını dinledi

Başkan Bürtek, festival münasebetiyle gittiği Kaynarca'da esnaf ziyaretleri yaparak istişarelerde bulundu. Esnafın içinde bulunduğu şart ve koşullara ilişkin değerlendirmeler ile sorunlara ilişkin sohbetler yapan Başkan Bürtek, vatandaşları tek tek dinleyerek notlar aldı.

Kaynarca Festivalinin şehrimizin tanıtımı adına çok önemli yeri olduğuna vurgu yapan Başkan Bürtek, " Festivalin ilçemiz ve şehrimizin tanıtımı ve zenginleşmesinde çok önemli katkıları var. Bununla beraber kültür dayanışması ve birlikteliğinin en güzel yönlerini festivallerde görmemiz mümkün oluyor. Başta Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER