Başkan Kılıç’tan o ifadelere cevap geldi

Twitter hesabından Engin Özkoç’un Cumhurbaşkanına yönelik ifadelerine cevap veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç,

Başkan Kılıç’tan o ifadelere cevap geldi

Twitter hesabından Engin Özkoç’un Cumhurbaşkanına yönelik ifadelerine cevap veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Milletimiz kimlerle yol yürüdüğü belli olmayan zihniyeti ve fikirleri alçakça olanlara yine gereken cevabı verecektir” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, CHP Grup Başkan Vekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un Twitter’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı kullandığı ifadelere cevap verdi. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Başkan Fevzi Kılıç, Özkoç’un Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik kullandığı çirkin ifadeleri kınadığını ifade etti.

‘Güçlü ve emin adımlar ile devam’
Başkan Kılıç, paylaşımında şu ifadelere yer verdi, “17 yıl önce büyük bir enkazı devralıp, büyük Türkiye'yi inşa etmek için gecesini gündüzüne katan Sn. Cumhurbaşkanımıza karşı bu çirkin üslubu kınıyorum. Tankların arasından sıvışan ve çayını alıp televizyon karşısına geçenler, milletin liderine iftira atamazlar. Sağlık, eğitim, kültür, spor ve birçok alanda gerçekleşen çalışmaları, reformları görmezden gelerek alçakça iftira atan, kimlerle yol yürüdüğü belli olmayan zihniyeti ve fikirleri alçakça olanlara milletimiz yine gereken cevabı verecektir. Güzel ülkemizi o karanlık ve puslu yıllara döndürmek isteyenler bilsinler ki Türkiye lideri ile güçlü ve emin adımlarla yoluna her gün daha da güçlenerek devam edecektir.”

Erenler Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER