BBP Genel Başkan Yardımcısı Uysal; Seçim Atmosferine girdik 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Uysal, BBP Sakarya İl Teşkilatını ziyaret etti. 

BBP Genel Başkan Yardımcısı Uysal; Seçim Atmosferine girdik 

Büyük Birlik Partisi Sakarya Aylık Olağan İl Toplantısı için şehrimize gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Uysal, Sakarya İl Teşkilatı ziyaretinden memnun ayrıldı. Uysal’a kalabalık ve coşkulu bir karşılama hazırlandı. 

BBP Sakarya İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek ile istişarelerde bulunan Uysal, Bürtek’in Ankara Genel Merkezi tarafından da takip ve taktir edildiğini vurguladı. Başkan Yardımcısı Hüseyin Uysal ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ‘’aylık olağan toplantıda il ve ilçe yönetiminde bulunan arkadaşlarımızla uyum içerisinde çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz. ‘’ dedi. 

‘’Güzel günlere birlik ve beraberlik içerisinde…’’
Sakarya İl Teşkilatının çalışmalarını yakinen takip ettiğini belirten Uysal, ‘’güzel günlere birlik ve beraberlik içerisinde koşacağız’’ dediği konuşmasında Başkan Bürtek’in Ankara Genel Merkezinde dikkat çektiğini, çalışmalarının beğenildiğini ve tam destek göreceğini dile getirdi. Uysal ziyaret sonrası yaptığı açıklamada seçim atmosferine girdiklerini vurgulayarak; ‘’ Sahada aktif olarak görev alıyoruz. Ziyaretler yaparak her türlü oluşumlarda öne çıkıyoruz. Unutmamız gereken bir şey var; her alanda koşmalıyız, koşmalıyız ki bizlere güvenenleri mahcup etmeyelim, davamıza yakışır bir şekilde başarıya ulaşalım’’ ifadelerini kullandı. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER