BEKTAŞ: “Hizmete Adayım”

Sakarya Erenler İlçesi AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylığına bir başvuru da Sakarya’nın tanınmış ve sevilen isimlerinden Ömer Bektaş’tan geldi.

BEKTAŞ: “Hizmete Adayım”

Sakarya Erenler İlçesi AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylığına bir başvuru da Sakarya’nın tanınmış ve sevilen isimlerinden Ömer Bektaş’tan geldi. Resmi başvurusunu gerçekleştiren Ömer Bektaş “Hizmete Adayım” diyerek mesaj verdi.

Spor, Siyaset ve iş dünyasının tanınan ve sevilen isimlerinden Ömer Bektaş, Erenler İlçesi Ak Parti’den Belediye Başkanlığı Aday Adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.Erenler Ak Parti İlçe teşkilatında kalabalık ve görkemli bir şekilde resmi aday adaylık başvurusunu gerçekleştiren Ömer Bektaş’ı dostları yalnız bırakmadı. Sakaryaspor eski kulüp başkanıve İş Adamı Vedat Yaşlıca, Alifuatpaşa eski belediye başkanı Kenan Oran, Sakarya AFD Yönetimi, siyaset, spor ve iş dünyasının temsilcileri büyük bir destek eşliğinde gerçekleşen başvuruda spor adamları ve camiası “sporun da bir temsilcisi olsun” şeklinde yorumlar gelirken Başkan Aday Adayı Ömer Bektaş da kardeşlik vurgusu yaptı. Bektaş başvurusunun da “Kardeşlik, birlik ve beraberlik içinde, hizmete aday oldum. Biz hizmet yarışındayız. Kimseyle rakip halinde değiliz. Tatlı bir hizmet yarışı içinde aday adaylık sürecinin, tüm aday arkadaşlarımıza ve bize hayırlı olmasını dilerim. Ak Partimizin birer neferi olarak, sosyal, kültürel, insan odaklı ‘Yaşayan İlçe’ sloganımız ve dev projelerimizle sahaya indik. Bundan sonrası büyüklerin takdiridir. Her ne sonuç çıkarsa çıksın, bizim için baş tacıdır. Seçilecek olan adayımızın çevresinde ilk günkü aşkla çalışmalarımız devam edecektir. Aday adaylık süreci ve seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.kocaali
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER