Biz Adapazarı'nı Kucaklamaya, küskünleri ortadan kaldırmaya geliyoruz

Saadet Partisi (SP) Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; "Biz mahalli idareler seçimlerinde Türkiye genelinde olduğu gibi Sakarya'da da ittifak yapmıyoruz, yapmayacağız.

Biz Adapazarı'nı Kucaklamaya, küskünleri ortadan kaldırmaya geliyoruz

Sakarya'da 16 ilçede seçime tek başımıza gireceğiz'' dedi. kocaali 

"ALGI OPERASYONU YAPIYORLAR"
Adapazarı'nda her gittiği yerde büyük sevgi seli ile karşılanan SP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimi için net konuştu: seçimde herhangi bir parti ile ittifak yapmayacakların altını çizen Birinci: ''Biz bu seçimde kesinlikle ittifak yapmıyoruz, yapmadık, yapmayacağız. Bunu çok net ve açık olarak söylüyorum. Bunun aksini söyleyenler ise oy kaybından dolayı algı operasyonu yapmaktadır. Başkalarına oy toplamak için değil. Türkiye genelindeki 1389 seçim bölgesinde olduğu gibi Sakarya'daki 16 ilçe belediye başkan ilimizde de seçime gireceğiz" dedi.

"HERKESİN DERDİ İLE DERTLENECEĞİZ. HALKIMIZ İLE BÜTÜNLEŞECEĞİZ"
Bizim ittifakımız sadece ve sadece halkımızla olacaktır" diyerek vurgu yapan Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; "Sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağız. İşi ehline vereceğiz. Her konuda Adil olacağız. Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Bize emanet edilen mali imkanlara ve mülke yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Kapımız, her zaman ve herkese açık olacak. Hesap verebilir ve şeffaf olacağız. İmar uygulamalarında hiç kimseye rant sağlamayacağız. Herkesin derdi ile dertleneceğiz. Halkımız ile bütünleşeceğiz."
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER