Çatalbaş: Herkesin oyuna talibiz

MHP Kocaali İlçe Seçim Komitesi tarafından düzenlenen istişare toplantısında partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Kenan Çatalbaş “Kalkınmış bir Kocaali için partili olan veya olmayan herkesin oyuna talibiz” dedi.

Çatalbaş: Herkesin oyuna talibiz
Gücümüz en üst düzeyde
MHP Kocaali İlçe Teşkilatı Seçim Komitesi tarafından istişare toplantısı düzenlendi. Komite başkanı Hüseyin Durmuşkaya’nın başkanlığında ilçe seçim bürosunda gerçekleşen toplantıya yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları teşkilatı gençlik kolları teşkilatı ve mahalle-köy temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Başkanı Kemal Din, İl Genel Meclis Üyesi Halit Depe ve MHP Kocaali Belediye Başkan Adayı Kenan Çatalbaş’ın da katılımı ile yaklaşık iki saat süren toplantıda, teşkilat mensupları ve partililer ile fikir alışverişinde bulunuldu. Partililerin soru ve önerilerine hitaben konuşma yapan MHP Kocaali Belediye Başkan Adayı Kenan Çatalbaş 2014 yerel seçimlerinin MHP Kocaali Teşkilatı için her zamankinden daha önemli olduğunu ve teşkilat gücünün en yüksek düzeye olaştığını vurguladı.

Hedefimiz kalkınmış Kocaali
Toplantı süresince katılımcıların sorularını da cevaplayan MHP Kocaali Belediye Başkan Adayı Kenan Çatalbaş, hazırladığı projelere yönelik bir soru üzerine “Toplumun her kesimini ilgilendiren kilit projelerimiz var. Her biri konusunda uzman dostlarımızın elinde şekilleniyor. Biz Kocaali’yi hem sosyal hem kültürel hem de ekonomik yönden kalkındırmayı hedefliyoruz, bu amaç için mücadele ediyoruz.

Ayrıca şunu özellikle belirtmek istiyorum. Teşkilatımız şu an en güçlü dönemlerini yaşıyor ve seçim sürecinde bu güç daha da artacak. Aramızda MHP’li olmayan diğer partili arkadaşlarımız da var, onları yanımızda görmekten mutluluk duruyoruz. Bizler parti ayrımı yapmaksızın ilçemizdeki her vatandaşın oyuna talibiz. Sizlerin de daha kalkınmış bir Kocaali için var gücünüzle çalışacağınıza yürekten inanıyorum” dedi.   

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 21:25
SIRADAKİ HABER