CHP’de Sarı dönemi

2015 genel seçimleri öncesi ilçe teşkilatlarında yapılanmaya giden CHP İl Başkanlığı’nın geçtiğimiz hafta içi gerçekleştirdiği toplantıda Kocaali ilçe başkanlığına Mithat Sarı atandı.

CHP’de Sarı dönemi
Yönetim 
Cengiz Murat Altuntaş Başkanlığındaki kayyum sürecini Ayça Taşkent başkanlığındaki yönetimin atanması ile tamamlayan CHP İl yönetimi 2015 genel seçimleri öncesi ilçe teşkilatlarındaki yapılanmasını sürdürüyor. Son olarak geçtiğimiz hafta içi gerçekleşen toplantıda Kocaali ilçe başkanlığına Mithat Sarı atandı. Mithat Sarı’nın yönetim asil listesi Yunus Şahin, Şenol Çolak, Ali Ertürk, Hüseyin Öner, Erdal Tiryaki, Sadi Sami Albayrak, Tugay Tarım, Semahat Çiftçi, İlham Gedik, Hülya Çömeç, Gamze Özer, Arif Şişman, yedek listesi ise İsmail Yılmaz, Mustafa İnce, Havva Köroğlu, İsa Aydın, Birol Yiğit, Nevzat Eminoğlu ve Halil İbrahim Atılgan şeklinde oluştu.

Onurlu
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Başkan Mithat Sarı “Yıllardır bu örgütün farklı birimlerinde ilçemize hizmet için görev aldık, almaya da devam ediyoruz. Hizmet için aldığımız her görev bizim için kutsaldır, onurludur. Şimdi ise il başkanlığımızın takdiri ile örgütümüzü 2015 genel seçimlerine taşıyacak yeni yönetime başkanlık etmekle onurlandırıldık. Şimdiye kadar nasıl gece gündüz demeden çalıştıysak, aynı şekilde teşkilatımızın tüm unsurları ile el ele vererek çalışacak ve genel seçimlerde bir öncekinden daha iyi sonuç almak için mücadele edeceğiz. Başta örgütümüzde aktif görev alan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız olmak üzere herkese çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2015, 20:11
SIRADAKİ HABER