Çiğdem Erdoğan Atabek’ten Arifiye Çıkarması

Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Ak Parti Arifiye Teşkilatının Olağan Haftalık toplantısına katıldı.

Çiğdem Erdoğan Atabek’ten Arifiye Çıkarması

Toplantıya Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu, Ak Parti Arifiye Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimi katıldı.

Toplantıda; Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin Kampüs Alanı, Toyota Hastanesinin Tadilat Sürecinin hızlandırılması ve takibi, Fatih Mahallesinde Belediye Hizmet Alanı olarak planlanan alanın tahsisi ve gündeme dair gelişmeler konuşuldu.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; “27. Dönem Sakarya Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek Ak Parti ilçe toplantımıza teşrif ettiler. Toplantıda Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesin Kampüs Alanının İlçemize kazandırılması ve İlçe Devlet Hastanemiz konumundaki Toyota hastanesinin ihale ve tadilat sürecinin takip edilerek, hastanenin yeni hali ile bir an önce vatandaşlarımızın hizmetine sunulması konularını ele aldık. Ayrıca gündeme dair konularda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk.” dedi. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER