Cumhur İttifakı yeni projelere imza atacak 

Cumhur İttifakı Kızılay Serdivan Şube Başkanlığını ziyaret ederek, iş birliği ile yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

Cumhur İttifakı yeni projelere imza atacak 

Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır ve beraberindeki Cumhur İttifakı üyelerinden Ak Parti Serdivan İlçe Sosyal İşler Başkanı Murat Akyüz, Ak Parti Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bacı, Büyük Birlik Partisi Sosyal İşler Başkanı Havva Serenli, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara; Kızılay Serdivan Küçük Şubesini ziyaret ederek, şube başkanı Ercan Garlı nezdinde, şube yönetimine ve yeni kadın kolları üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Şube Başkanı Ercan Garlı’nın yanı sıra; Eski Şube Başkanı Mustafa Çakar, İl Sağlık Müdürlüğü Çocuk, Ergen, Kadın ve Üreme Sağlığı (ÇEKÜS) ve Kanser Birim Uzmanı Gülcan İPEKSOY, Kızılay Serdivan Şube Kadın Kolları Üyesi Şule Batur ve Kızılay gönüllüsü Nebiye Çakar ile görüşmeler yapıldı. Ziyarette sosyal dayanışma mesajı verilirken ortak yürütülecek projelerin yolda olduğu da dile getirildi. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER