Demokrasi Kazandı

Referandumda alınan ‘Evet’ oyu oranının kendilerini memnun ettiğini ifade eden Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Hüseyin Altuntaş “Tüm ilçe halkımıza ve bilgilendirme çalışmalarımızda gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum. 12 Eylül tarihinde Türkiye’de demokrasi kazandı.” dedi.

Demokrasi Kazandı
Halkımız duyarlı davrandı
Halk oylamasında oluşan yüksek katılımdan memnuniyet duyduklarını belirten Altuntaş “12 Eylül tarihi hem Ramazan Bayramı hem de ilçemizde iş sezonu isabet etmesine rağmen, halkımızın duyarlılık göstererek referandumda yüksek oranda katılım gerçekleştirmesi ve Kocaali’de yüzde 66,6 oranında ‘Evet’ oyu çıkmış olması bizleri memnun etti. Referandum günü sandık başına giderek, kendi hür iradeleri ile oylarını kullanan tüm seçmenlerimize saygı duyuyor, kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Temsilcilere teşekkür etti
Kocaali ilçesine referandum sonuçlarına göre ilk sıraları paylaşan bölgeleri sıralayan Altuntaş “Referandum sonuçlarına göre ilçemizde en yüksek ‘Evet’ oyu bulunan köylerimiz Beyler, Kadıköy, Çobansayvant, Koğukpelit ve Çukurköy, Ortaköy Beldemizde Tangaz Mahallesi ilçe merkezinde ise Merkez Mahallesi ve Karşı Mahalle oldu. Referandum bilgilendirme çalışmaları sürecinde bu bölgelerde faaliyet gösteren köy ve mahalle temsilcilerimize özellikle teşekkür ediyor kendilerinden başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretlerimize devam edeceğiz
Referandum sonrasında tüm köy ve mahallelere teşekkür ziyareti gerçekleştireceklerini ifade eden Altuntaş “Bilgilendirme çalışmaları sürecinde ilçe teşkilatımızı, katılımları ve çalışmaları ile destekleyen başta Milletvekillerimiz olmak üzere, teşkilatta görev alan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, tüm köy ve mahalle temsilcisi arkadaşlarıma, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kollarında görev alan arkadaşlarıma, oylama sırasında sandık başında görev alan sandık müşahiti arkadaşlarıma gösterdikleri üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı olarak referandum öncesi yürüttüğümüz çalışmalarımıza ara vermeden, tüm köy ve mahallelerimize teşekkür ziyaretleri düzenleyerek devam edeceğiz” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 13:44
SIRADAKİ HABER