Ferid Şekerli; Arifiye belediye başkanlığı için “bende varım” dedi

“Mutlu ve Üreten Arifiye” sloganı ile yola çıkan Eleganza Ajans Kurucusu ve Sahibi Ferid Şekerli; Arifiye Belediye Başkanlığı için gönül verdiği partisi MHP’den aday adaylık başvurusunda bulundu.

Ferid Şekerli; Arifiye belediye başkanlığı için “bende varım” dedi

YÖRDAN: “Adaylarımız kutlu davaya olan inancımızı artırmıştır”
Sakarya’da birçok kuruma yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri veren ve çevresinde sevilen ve saygınlık bir kişiliğe sahip olan Eleganza Ajans Kurucusu ve Sahibi Ferid Şekerli; Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu.  gönül verdiği partisi MHP’den aday adaylık başvurusunda bulundu. “Mutlu ve Üreten Arifiye” sloganı ile yola çıkan Şekerli; önceki akşam Arifiye İlçe Teşkilatına kalabalık bir heyetle gelerek, başvuru evraklarını İlçe Başkanı Murat Yördan’a teslim etti. Ferid Şekerli’nin başvurusuna alan MHP İlçe Başkanı Murat Yördan; “Arifiye’de küllerinden yeniden doğan partimiz, seçimlere henüz 4 ay olmasına rağmen Belediye Başkanlığına talip olan 3. aday adayımızı açıklayacak olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. “Cesaret örneği sergileyen, Belediye başkanlığı ve Meclis üyesi aday adayı arkadaşlarıma huzurunuzda teşekkür ederim” diyen Başkan Yördan; “Özelliklede teşkilatımız içerisinden çıkan bu adaylarımızın, Kutlu davaya olan inancımızı artırmış, oluşturduğumuz ekibin ne denli doğru olduğunu tüm ilçemiz hissetmiştir. Bu süreçten sonra genel merkezimizin kararları neticesinde,  çalışmalarımıza hız verip, Arifiye ilçemizi özlenen standartlara hep birlikte taşımak için mücadele edeceğiz” diyerek, Şekerli’ye adaylık yolunda başarılar diledi.

ŞEKERLİ: “Arifiye’yi hep birlikte şahlandıracağız”

Bu kutlu davada kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan MHP Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Ferid Şekerli; “Bu kutlu dava; ülkesi ve ülküsü uğruna can veren mukaddesleri, uğrunda iman tazeleyen ruhların buluştuğu mabettir. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in açtığı yolda, belirlediği ilkeler doğrultusunda, gösterdiği istikamet boyunca yılmadan, yıkılmadan yürüyüş halindeyiz. Geçtiğimiz günlerde Doğumunun 101. yıldönümünü idrak ettiğimiz merhum Başbuğumuzu özlemle, hasretle ve rahmetle anıyor, emanetlerinin emin ellerde olduğunu buradan gür ve güçlü bir sesle ifade ediyorum. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyin emrinde, nefsimizi terbiye edip, sinesinden doğduğumuz Türk milletine varlığımızı ön şartsız adadık. Ne aldandık, ne aldattık, ne de aldatanlara inandık. Değerli Arifiye’liler, seçim meydanlarında sıkça duyduğumuz “yıllarca çok süründün ayağa kalk Sakarya “ diyerek duygu edebiyatının altına gizlenen, dört bir tarafı farklı güzelliklerle donatılmış bu güzel şehri Arifiye’mizi hizmetten, gelişimden yoksun bırakanlara inat, Arifiye’yi hep birlikte şahlandıracağız” diyerek, mesajını verdi.

Mutlu ve Üreten Arifiye için
Arifiye İlçesi’nin sorunlarına da değinmeden geçmeyen MHP Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Ferid Şekerli; “Şehir merkezine 7 km uzaklıkta olmasına rağmen, kenar mahalle gibi bırakılan, sanayileşmenin ortasında olmasına rağmen şehirleşmeden nasibini alamayan, 2017 yılının resmi rakamlarına göre nüfusu 43 bin 234 olan ilçemiz maalesef hizmetlerden yoksun bırakılmış, burada yaşayanlar adeta görmezden gelinmiştir. Sakarya ilinde 75 Km2 ile en küçük ilçesi olmasına rağmen, gelişime açık olmasını, avantaja çevirememiş durumdayız. Maden rezervi gibi Bir yanımız Otoyol, diğer yanımız E5 ancak bu değerlerden istifade edemiyoruz. Yapılan yatırımlarda Toyota Fabrikası, 1. Organize Sanayi Bölgesi 1. Derece Değerli Tarım Arazileri, Dörtyol Sanayi gibi alanlarla büyük pay sahibi almamıza rağmen bu durum halkın refah ve sosyal yaşantısına yansıtılamamıştır. Son yıllarda nüfusu en hızlı artan ilçe konumunda olmamıza rağmen buna karşı olumlu bir adım atılmamıştır. Mahalleleri birbirine sırtını dönmüş durumda adeta, kendi halinde bırakılmış, zaruri ihtiyaçlar dışında gelişim söz konusu bile değildir. Aradan geçen süre dile kolay tam 16 koca yıl. Mutlu ve Üreten Arifiye sloganı ile çıktığımız bu yolda, siz değerli Arifiye halkının özlemle beklediği, hasretle gözlediği, içine kapanmayan, her metre karesi altın değerindeki ilçemizin, hak ettiği gelişim ve değişimi hep birlikte inşa edeceğiz. Merhametli, hoşgörülü, milli ve manevi değerlerimizin istismar edilmediği, Değer merkezli, üretim odaklı, girişimci bir ilçenin inşası için çaba sarf edeceğiz. Yükümüz ağır olsa da kaldıracak irademiz vardır, hamd olsun takatimiz yerindedir. Yolumuz; Erenlerin, alplerin, gazilerin, ülkü erlerinin, şühedanın, kahraman ve ağzı dualı ecdadımızın yoludur. Bahanelerin ardına saklanmadan, Arifiye’de yaşayan herkez için doğru projeler üretip, enerjimizi, eleştirmek yerine yapılanı geliştirmek, yapılmayanı hep birlikte inşa ederek, Ülkemiz adına örnek bir ilçe olma yolunda var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bu vesile ile, sizlerin huzurunda, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Arifiye Milliyetçi hareket partisinden Belediye Başkanı Aday Adayı olduğumu ilan ediyorum. Yönetim kurulu üyesi, Belediye Başkan Aday Adayı ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı dava arkadaşlarım ile birlikte, Teşkilatımız ve Genel merkezimiz tarafından verilen görev ne olursa olsun, Milletimiz için hizmet yolundan bir adım bile geri durmayacağımın bilinmesini istiyorum. Bu süreçte şahsıma vermiş olduğunuz destek için şükranlarımı sunuyorum.
 

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER