Gelecek Partisi Sakarya’dan CHP Sakarya İl Başkanlığına ziyaret

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, Teşkilat Başkanı Erhan Ünsalan, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kara,İletişim Başkanı Sevinç Hudutçu ,

Gelecek Partisi Sakarya’dan CHP Sakarya İl Başkanlığına ziyaret

Sosyal Politikalar Başkanı Sevilay Gönen , Mali İşler Başkanı İsmet Narin , Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Ergün Özgür , Genel Sekreter Metin Burçak ve Gençlik Kolları Başkanı Metin Nişancık Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Murat Haliloğlu ile beraber CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetimini ziyaret ettiler.

Ziyarette,Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan insanların Adalet,hukuk ve yargı sisteminde yaşadıkları sorunlar,başkanlık sisteminin yanlış yönetiminden kaynaklanan sorunlar,yerelde siyasi parti temsilcilerinin bir araya gelerek bunların konuşulması gerektiği dile getirildi.

Başkan Sevindik;”Gelecek Partisi tarafından oluşturulan ve  geliştirilen Parlamenter Sistemi ve yararları hakkında” bilgiler verdi.

Siyasette kutuplaştırma yapılmaya çalışıldığı partilerin bölünmelerinin istendiği fakat bu sebeple ailelerin bölündüğü bir ülke haline geldiğimiz ve buna acilen önlem alınması gerektiği konuşuldu.

Demokrasi de adaletin önüne geçilmemesi gerektiği ve tüm siyasi partiler olarak adalete sahip çıkılması gerektiği söylendi.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ;”Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu korkusuzca siyaset yapmaktadır.Yolumuz Adalet yoludur,bizler de Türkiye Cumhuriyeti’ni korkusuzca Atatürk İlke ve İnkılaplarına göre yönetmeyi hedefliyoruz.”dedi.

Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik;”Siyasi tecrübelerimizden dolayı yarın yaşanabilecek sıkıntıları ön görüyoruz.Demokrasiyi kaybetmememizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.Gelecek Partisi olarak sözlerimizde çok netiz,doğru bildiğimizi sonuna kadar savunmaktan çekinmiyoruz “ ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetimi CHP İl Başkanı Evet Keleş ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek ziyareti tamamladılar.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER