Gelecek Partisi’nde Arifiye de tamam’

Sakarya’daki ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Gelecek Partisi Arifiye yönetimini de belirledi.

Gelecek Partisi’nde Arifiye de tamam’

İl Başkanı Ender Serbes, Arifiye yönetiminin de diğer ilçelerde olduğu gibi çok değerli isimlerden oluştuğunu belirtti. 
Gelecek Partisi tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da teşkilatlanma çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu güne kadar Hendek, Akyazı, Adapazarı, Pamukova ve Kaynarca ilçe yönetimlerini belirleyen Gelecek Partisi şimdi de Arifiye yönetimini oluşturdu. İl Başkanı Ender Serbes, Teşkilat Başkanı Fatih Mehmet Küçük, İdari ve Mali İşler Başkanı İsmet Narin ve Arifiye İlçe Başkanı Mehtin Demirkol, Arifiye ilçesi yönetim listesini valiliğe teslim etti. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Ender Serbes, yönetim listelerini oluştururken her bir ilçenin beklentilerini göz önünde bulundurduklarını belirterek, “Arifiye için de bu özeni gösterdik. Arkadaşlarımız Arifiye’in ihtiyaçlarını iyi bilen, çalışkan ve vizyon sahibi kişiler. Kendileriyle çalışmaktan onur duyacağız” dedi. 

GELECEK PARTİSİ HALKIMIZA NEFES OLACAK
Başkan Serbes şöyle devam etti: Göreve başladığımız günden bu yana Sakarya’da partimize olan teveccühün her geçen gün arttığına şahit olduk. İlçe başkanı atadığımız her ilçemizde artık birer yönetim kadromuz var. Halen ataması yapılmamış ilçelerimiz ile ilgili görüştüğümüz birçok isim var. Siyasi dönüşümün farkına varanlar partimize ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na olan desteklerini esirgemiyorlar. Parti kuramazlar dendi, partimiz kuruldu. Teşkilatlanamazlar denildi, Türkiye genelinde de, Sakarya genelinde de kongrelere gidebilecek ölçüde teşkilat yapımız tamamlandı. Gelecek Partisi ilk seçimlerde kendi teşkilat yapısını tamamlamış olarak seçimlere girecek ve halkımıza bir nefes olacaktır inşallah. Belirlenen isimler Arifiye ilçemizin daha müreffeh bir ilçe olması için var gücüyle çalışacaklardır. Çok değerli İlçe Başkanımız Mehtin Demirkol’u ve yönetiminde görev alan tüm gönüldaşlarımızı tebrik ediyorum. 

ARİFİYE YÖNETİMİ 
MEHTİN DEMİRKOL, İBRAHİM ÖZYAPICI, RABİYE SÜREKLİ, AYŞEN ÇELEBİ, CANİP SARIGÜL, ÜMİT TEMİZ, MUSTAFA BAYER, MURAT BEKMEZ, SADETTİN TANYELİ, ARİF YAKAR, CÜNEYT KILIÇ, YÜKSEL MUHAMMED KARS, YUNUS ÇAKTI, ERKAN AKALAN, ZEYNEP TÜRKOĞLU

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER