Gelecek Partisi’nde Hendek de tamam

Sakarya’daki ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Gelecek Partisi Hendek yönetimini de belirledi.

Gelecek Partisi’nde Hendek de tamam

Çalışmaları belirli plan dahilinde sürdürdüklerini kaydeden İl Başkanı Ender Serbes, Hendek yönetiminin de diğer ilçelerde olduğu gibi çok değerli isimlerden oluştuğunu belirtti. 

“Titizlikle çalıştık”
Gelecek Partisi tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da teşkilatlanma çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Adapazarı ilçe yönetimini belirleyen Gelecek Partisi şimdi de Hendek yönetimini oluşturdu. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Ender Serbes, her bir ilçe için farklı stratejiler uyguladıklarını belirterek, “Hendek için de bu özeni gösterdik. Arkadaşlarımız Hendek’in sorunlarını iyi bilen, çalışkan ve vizyon sahibi kişiler. Kendileriyle çalışmaktan onu duyacağız” dedi. 

“Tebrik ediyorum”
Başkan Serbes şöyle devam etti: Ülkemizin kronikleşmiş sorunlarına köklü çözümler bulmak için yola çıkmış olan partimiz, Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi ilimizde de büyük teveccüh görüyor.  İşsizliğin yüzde 13’lerde, enflasyonun yüzde 11’ler seviyesine geldiği; demokrasinin, insan haklarının ve hukuk sisteminin zayıfladığı bu dönemde elbette halkımız Gelecek Partisi’ni kurtuluş olarak görmüştür.  İnşallah, belirlenen isimler Hendek ilçemizin daha müreffeh bir ilçe olması için var gücüyle çalışacaklardır. Çok değerli İlçe Başkanımız Musa Akıcı’yı ve yönetiminde görev alan tüm arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum.  

Hendek Yönetimi 
MUSA AKICI, ABDULBAKİ İLBUĞA, ALİ DURAL, ALİ OSMAN KAYRAN, AYLA ALANDİLEK, DİLEK ACIBAL, DURSUN NALBANT, EMRE ÇULHAOĞLU, EKREM SARI, ERDİNÇ GÜNDÜZ, ERKAN NEMLİ, FERHAN ALBAYRAK, İBRAHİM ÇAM, İHSAN İDMAN, İSMAİL BECİT, KAMURAN KAPLAN, MUSTAFA GÖZYUMAN, NİYAZİ UZUNOĞLU, OKAN TAŞKIN, SAİM İRİK, SELAMİ SAKAOĞLU, SERDAR ŞEN, SÜLEYMAN SERKAN HIZARCI, ŞENOL HOLAT, ŞUAYİP SEÇKİN, TURGAY YILKIN, ULVİ BAŞPEHLİVAN, YASEMİN KUNYALI, YAVUZ KARADAĞ, YUSUF ALANDİLEK. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER