Genç Aday Adayı Nuri Oktay; MBD’den moral buldu

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Nuri Oktay, yoğun ziyaretleri kapsamında seçim bölgesinde bulunan Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Genç Aday Adayı Nuri Oktay; MBD’den moral buldu

Erdem Ercan’ın Genel Başkanlığını yaptığı Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezi Yönetimi; önceki akşam kendileri gibi genç olan AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Nuri Oktay’ı ağırladı. “Biz makamda oturan değil, her zaman halkımızın içinde olup, sorunların takipçisi olacağız” diyen AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Nuri Oktay’ın hedef ve projelerini dinleyen MBD Yöneticileri; çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Serdivan Trafik sorununa kökten çözüm getireceğiz kocaali 
Serdivan belediye başkanı olarak ilk hedeflerinin trafik kargaşasını çözüme kavuşturmak olduğunu ifade eden Av. Nuri Oktay; “Üniversite ilçesi olan Serdivan’ımızda Sakarya Üniversitesinde okuyan öğrencilerimizin ulaşım aracı ve yol güzergâhı sıkıntılı. Adapazarı merkezinden başlayarak, Serdivan ilçemize ve buradan da Sakarya Üniversitesine ulaşan trafik sorununun kökten çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Bu soruna da, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız ile ortak projeler içerisinde raylı sistemle çözmeyi planlıyoruz. 

MBD olarak,Nuri Oktay arkadaşımızın yanındayız
Konuşmalarında Milli Birlik ve Düşünce Derneği olarak AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Nuri Oktay’ın yanında ve aday gösterildiği taktirde de her zaman destekçileri olacağını vurgulayan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı Emin Alişan, “Senin gibi genç bir arkadaşımızın çıkıp aday olması bizim içinde önemlidir. Biz genel merkez olarak her zaman sizin yanınızda ve arkandayız. Bundan hiçbir şüpheniz bile olmasın. Çünkü senin ufkun açık; Allah bahtını da açık etsin. Sizin gibi genç ve dinamik gençlerin yerel yönetimlerin başına geçmelidir” diyerek, destek verdi. 
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER