Gökhan Küpçük; hafta sonu Camili mahalle sakinleriyle kahvaltıda bir araya geldi

Yenikent 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtar Adayı Gökhan Küpçük; hafta sonu gerçekleştirdiği programla mahalle sakinleri ve siyasetçilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Gökhan Küpçük; hafta sonu Camili mahalle sakinleriyle kahvaltıda bir araya geldi

Yoğun katılım
“Mahalle sakini değil, sahibi olalım!” sloganıyla yola çıkan 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtar Adayı Gökhan Küpçük; Yenikent Park’ta mahalle sakinlerine kahvaltı ikramında bulundu. Programa; DP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Karabaş, CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Şuayip Ür, MHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Serkan Duman, Sakarya Ordulular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yücetepe, DP Genel Merkez Parti Meclisi Üyesi Bülent Akça, AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti’den temsilciler, işadamları ve çok sayıda mahalle sakini ailesiyle katıldı. 

 “Mahalle sakini değil, sahibi olalım!”
31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimi’nde göreve geldiğinde yakında açıklayacağı projeleriyle büyük hizmetler sunacağının müjdesini verdi. Genç hizmet adamı Gökhan Küpçük; 5 yıl boyunca 15 Temmuz Camili Mahallesi halkına birlikte hizmet vereceği Aza’ları; Nadir Ayvaz, Süleyman Şener, Mesut Rasim Alagürer, Süleyman Gürkan, Kamil Şahan Demir, Avni İrs, Nezahat Oruç ve Bahar Çamaş’ı da tanıttı. Koltuk için değil, hizmet için adayım” diyen Gökhan Küpçük; “Mahallemiz 15 Temmuz Camili’de kaliteli yaşanılabilir nezih bir mahalle yapmak için, sizler için adayım” diyerek, destek istedi.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER