İnci’den Vali Nayin’e ziyaret

AK Parti 25. Dönem Milletvekili, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı olan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnci; Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklinde bulundu.

İnci’den Vali Nayin’e ziyaret

Sakarya’yı düşünerek, şimdiye kadar görev yaptığı her alanda başarılı çalışmalara imza atarak halkın sevgini kazanan ve her alanda 25. Dönem Sakarya Milletvekili, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnci; Kütahya Valiliği’nden atama ile gelen Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklinde bulundu.

Birlik ve beraberlik kocaali 
Ziyaretini; 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ile gerçekleştiren AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnci; Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e başarılı çalışmalar diledi. Göreve geldiklerinde Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayeleriyle Sakarya Valiliği ile koordineli çalışacaklarını belirten Başkan Ali İnci; stk ve muhtarlık, daire müdürü, iş, siyaset, spor, medya ve vatandaş ayırımı yapmadan birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini ve kapılarının herkese açık olacağını söyledi.

Başarı dilekleri
Ziyaretlerinden dolayı 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik’e teşekkür eden Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir; belediye başkanlığı yolunda da AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ali İnci’ye teşekkür ederek, başarılar diledi. 
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER