İspiroğlu Esnafın Sorunlarını Yerinde dinledi

Ak Parti Karasu belediye başkanı ve Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, Sahilde Bulunan Emlakcı Esnafının sorunlarını yerinde dinledi.

İspiroğlu Esnafın Sorunlarını Yerinde dinledi
banner97
AK Parti karasu Belediye başkanı ve Başkan adayı Mehmet İspiroğlu, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterileri eşleğinde yerel secim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İspiroğlu sahilde bulunan emlakcıları tek tek ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelerek,uzun süre sohbet etti.

İspiroğlu ,Hep birlikte el ele verip,Karasu’yum uzu  yöneteceğiz. Biz hizmet için varız. İnsallah büyükşehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu ile birlikte bundan sonrada en güzel hizmetleri sizlerin ayağına getireceğiz. Sizler için güzel projelerimiz var diye konuştu.

Başkan Adayı İspiroğlu ve belediye meclis üyesi adayı Hamza Uğur ile birlikte son olarakta Yeşil İnşaat Emlak yönetim kurulu başkanı Harun yeşil’i ziyaret ettiler. Esnaflar, İspiroğlu’na, Seninle gurur duyuyoruz. Her zaman yanındayız. Güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. Size her zaman dua ediyoruz dediler.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2014, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER