İspiroğlu Mazbatasını Aldı

Karasu Belediye başkanlığına seçilen Mehmet İspiroğlu, Partilerle adliye binasına giderek İlçe seçim kurulu başkanından mazbatasını aldı.

İspiroğlu Mazbatasını Aldı
İspiroğlu, kendisine oy veren vermeyen tüm Karasululara teşekkür ederek, tüm vatandaşların oylarının kıymetli olduğunu söyledi.  Kendilerine verilen oyun da verilmeyen oyun da bir anlamı olduğunu dile getiren İspiroğlu, şöyle konuştu;”İnşallah biz bunun farkındayız ve işimiz bundan sonra başlıyor.

Bu güne kadar olan kısmı başka bir fısıltı bundan sonrası için beklentilerin ne kadar yüksek olduğunu biliyorum. Bizimle ilgili ümit edilen şeylerin ne kadar yüksek olduğunu biliyorum. Karasunun ihtiyaçlarının ne denli yüksek olduğunu yerel hizmetler manasında biliyorum. İnşallah bundan sonra gayretimiz bütün beklentilere cevap verecek şekilde olacaktır.”
İspiroğlu,” Benimle birlikte belediye meclisine secilen tüm arkadaşlarımızla, onun dışında AK Parti’nin bütün teşkilatları bunun şuurundayız. Allah utandırmasın, Allah, yardımcımız olsun. Bugünden itibaren AK Partinin değil Karasunun belediye başkanıyız.

İnsallah bütün Karasunun beklentilerine uygun icraat yapmayı ve hoş seda bırakmayı, cenab-ı Hak, bize nasip etsin,”dedi. Görevine başlayan İspiroğlu makamında tebrikleri kabul etti.
Mehmet Karakaş

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2014, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER