İstişare kültürünü yaşatıyoruz

AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı bir ilke imza atarak Mahallelerde danışma toplantısı düzenledi.

İstişare kültürünü yaşatıyoruz

İlçe Başkanı Erdal Köse, ‘Gücünü halkından alan bir parti olarak her zaman iç içe, omuz omuza olacağız’ dedi.

Erenler’ de bir ilk Mahalle Başkanlarıyla Danışma Toplantısı
Erenler İlçe Teşkilatı mahalleler de istişare kültürünü hayata geçirerek danışma meclisi toplantıları düzenledi. İlçe yöneticilerinin ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç katılımı ile düzenlenen toplantılara ev sahipliği yapan Başkan Köse “AK Parti Erenler İlçe Başkanlığı olarak, ilk rotamız Küpçüler ve Yenimahalle’miz de Danışma Toplantılarımıza başladık. Amacımız beklenti ve sorunları çözüme kavuşturabilmek. Buradan hareketle her mahallemizde ciddi ortamlar oluşturup Belediyemizle vatandaşlarımızı bir araya getirerek ilk ağızdan gerekli bilgilerin verilmesini amaçladık. Özellikle Küpçüler ve Yenimahalle’ mizin kentsel dönüşümü ile alakalı bilgilere halkımızın ilk elden ulaşması ve olası sorunların çözülmesi adına bu bölge ilk tercihlerimiz arasında oldu. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinleyerek gerekli adımların atılması için çalışıyoruz” dedi.

İSTİŞARE KÜLTÜRÜ AMAÇLIYORUZ
Mahallelerde bir istişare kültürü oluşturmak adına toplantılar düzenlediklerini aktaran AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse; “Mahallelerimizde bir istişare kültürü oluşturmak adına 3 ayda bir yapmayı planladığımız toplantılarımızın, vatandaşlarımızın talep ve isteklerine göre sıklaştırılacak ve mevcut mahalle toplantılarımıza da ayrıca devam edeceğiz. Önümüzde ki toplantı yerimizin de merkez mahallelerimiz” olacaktır İfadelerini kullandı. 

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
Başkan Köse; “Tüm mahallelerimizin konularına hakimiz. Bu toplantıların amacı da zaten sürekli sahada olarak birebir her şeyi sıcağı sıcağına gözlemlemek. Biz vatandaşımızın her anında yanında onlarla birlikte hareket eden bir teşkilatız. Sevincimizi ve üzüntümüzü birlikte yaşarız. Çünkü biliriz ki biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER