İYİ Parti heyeti SASİAD’ta

İYİ Parti Kalınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özele ile Ekonomi Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve beraberindeki parti heyeti SASİAD’a ziyaret gerçekleştirdi.

İYİ Parti heyeti SASİAD’ta

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Ümit Karayaka, Başkan Vekili Ali Tamer Birlik, Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Zafer Başer ve Genel Sekreter Ferhat Ateş’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ekonomi gündemine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum başta olmak üzere, ülke gündemine dair konuların değerlendirildiği görüşmede, SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka Sakarya iş dünyasındaki son durum hakkında İYİ Parti heyetini bilgilendirdi.

Başkan Karayaka; İş dünyası temsilcileri olarak siyasilerimizin bizlere yaptığı ziyaretleri çok önemsiyoruz. Yaşadığımız sıkıntıları ilk elden paylaşma şansımız oluyor. Bu sıkıntıları hep beraber ülkemizin menfaatini koruyarak aşmalıyız. Tüm kesimlerin olduğu gibi bizlerde ülkenin yaşamış olduğu sorunları derinden hissetmekteyiz. Yüksek enflasyon ve istikrarsızlık ortadan kalkmadan sorunların çözülmesini beklemek hayal olur. Ben nazik ziyaretleri için İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılarımıza ve İYİ Parti Teşkilatına teşekkür ediyorum’ dedi.

Prof.Dr. Ümit Özlale ile Prof.Dr. Bilge Yılmaz ise yaptıkları konuşmalarda parti olarak hedefleri ve planlarına yönelik tanıtım gerçekleştirdiler. Sakarya’nın üretim anlamında ülkedeki başı çeken şehirlerden olduğuna vurgu yaparak İYİ PARTİ’nin ekonomi ve üretime yönelik çalışmalar içerisinde olduğunun bilgisini paylaştılar.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER