Karamollaoğlu; Abidin Birinci’yi Ankara’dan tanıttı

Karamollaoğlu; “31 Mart'ta “Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim; cepsiz ceketliler iş başına gelecek”

Karamollaoğlu; Abidin Birinci’yi Ankara’dan tanıttı

Ankara'da ATO Congressium'da gerçekleştirilen Saadet Partisi Aday Tanıtımı ve Kampanya Lansmanı'nda Adapazarı Belediye Başkan adayı Abidin Birinci’yi resmen açıklayan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; 31 Mart'ta “Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim” le cepsiz ceketliler iş başına gelecek dedi.

“İşin ehli Saadet belediyeciliğidir”
“Dürüst olmak gerekirse” sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Saadet Partisi Genel Başkan Temel Karamollaoğlu; Ankara'da ATO Congressium'da  Aday Tanıtımı ve Kampanya Lansmanı'nda il, ilçe ve belde belediye başkan adayları ile salonu hınça hınç dolduran partililere seslendi. Sakarya’daki başta Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci olmak üzere ilçe Belediye Başkan adaylarını da açıklayan Karamollaoğlu; belediye başkan adaylarına sahnede 'cepsiz ceket' giydirdi. Lansmanı'nda Adapazarı Belediye Başkan adayı Abidin Birinci ile saadet partisinin işaretini yaparak halka mesaj veren Karamollaoğlu; 31 Mart'ta “Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim; cepsiz ceketliler iş başına” diyerek, “31 Mart seçimleri tarihi bir seçimdir. İşi ehline vereceğiz " dedi. Saadet Partisi belediyelerinde işin ehline verileceğinin, hiçbir din, dil, ırk ayrımcılığı ve partizanlık yapılmayacağının sözünü vererek, hizmetlerin doğru, hızlı ve estetik biçimde yerine getirileceğini bildiren Karamollaoğlu; ulaşımdan alt yapıya, temizlikten kaldırım yenilemeye kadar bütün hizmetlerin şehrin öncelikli ihtiyaçlarına göre planlanacağını aktardı. "Şehrin ruhuna, dokusuna aykırı yapılaşmaya karşı önlemler alacağız. Sanat, öğrenci, engelli, aile, yaşlı ve emekli dostu bir belediyecilik anlayışını hakim kılacağız. Yılmak, bıkmak, yorulmak yok. Gelecekten ümidi kesip yılgınlığa düşmek kesinlikle yok. Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy ne güzel söylemiş, 'Atiyi karanlık görerek azmi bırakmak, alçak bir ölüm varsa, eminim budur ancak. Biz, bu ülkenin geleceği ve daha güzel yarınlar için 31 Mart'a kadar köy köy, ilçe ilçe dolaşacağız, dağ, mezra ayırmayacağız. Sokaktan caddeye, Twitter'dan YouTube'a her yerde olacağız. Her sahada en aktif çalışmayı biz yapacağız. Her kapıya gideceğiz, her eli tutacağız, her yüreğe dokunacağız. Hiçbir ayrım gözetmeksizin 81 milyonu kucaklayacağız. İnşallah 1 Nisan sabahı yeni bir güne, yeni bir döneme, yeni bir Türkiye'ye uyanacağız” dedi.

Saadet Partisi’nin “cepsiz ceket” objesi nedir?
‘Şimdiye kadar bildiğiniz tüm ceketleri unuttun’ mesajlarının verildiği salonda; Saadet Partisi’nin “cepsiz ceket” objesinin; kendi değil halkı kazansın diye belediyecilik yapanların ceketidir. Cepsiz ceket; yetim ve öksüzün hakkını sırtında bir kurşun tabut gibi taşıyanların ceketidir. Cepsiz ceket; saklayacak tek bir çıkarı ve haram lokması olmayanların ceketidir. Cepsiz ceket; şehidin, gazinin bu vatan için verdiklerini, zihninden de gönlünden de asla çıkarmayanların ceketidir. Cepsiz ceket; zamanı geldiğinde gönül ferahlığı ve vicdan rahatlığı ile önünü ilikleyip halkının karşısına, Allah’ın karşısına çıkar gibi çıkabileceklerin ceketidir. Cepsiz ceket; halkından başkasının önünde eğilmesine sebep verecek bir şeyi saklamak zorunda kalmayanların ceketidir. Cepsiz ceket ahlaklı ve liyakatli siyasetin, belediyeciliğin giydiği cekettir!” dendi. 

'Rüşvet alan da veren de melundur”
“94 ruhunda olduğu gibi çarpmadan çırpmadan belediyecilik yapacagız” diyen Karamollaoğlu; “Biz Belediyenin kapısına 'Rüşvet alan da veren de melundur' yazmıştık. Bizden sonra ise; rüşvet alanda verende melun dur anlayış gitti. Memnunuz anlayışı geldi. Dürüst olmak gerekirse; birileri çıkmış gönül belediyeciliği diyor, bir gönlümüz kaldı onunda size kaptırmayağız. Türkiye'nin Saadet'e ihtiyacı vardır. Ruh çağırma ile ruh geri gelmez. 1 Nisan itibat,riyle göreve geldiğimizde yine; ‘Rüşvet alanda verende melundur’ anlayışını hakim kılacağız. Tüy bitmemiş yetimin hakkını koruyacagız. Yandaş belediyecilikten vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz. Stres şehirleri değil mutlu belediyeciliği getireceğiz. Hiç bir parti din dil ırk ayırımı yapmadan çalışacağız. Kapalı kapılar ardından iş yapmayacağız. Her zaman adil ve tarafsız olacağız. Dost belediyeciliği hakim kılacağız. AK Parti miladını  doldurmuştur. İktidar yorgun; ülkeyi de yoruyor. Daha önce olduğu gibi yine algı operasyonu yaparak siyaset yapıyor. AK Parti'ye iktidara operasyon yapılıyor diyor Ama en büyük operasyonu Ak Parti yapıyor. Kendi acizliginizi mağdur edebiyatı ile kapatamazsınız. AK Parti’nin yaptığı yanlışlarla hukuka olan güveni bitirdiniz. Devlet millet için değil kendiniz için çalışanlaru yükseltiniz. Değerlerimizi yığrattınız tükettiniz. Operasyon diyerek dış güç diyerek işin içinden sıyrılamazsın. Onlar tüketim toplumu temsil eder; Saadet ise üretimi temsil eder. AK Parti ahlak ve maneviyattan çöküşü temsil eder saadet ince ahlak ve maneviyati temsil eder. Onlar gömlek değiştirmeyi temsil eder saadet zorluklarla mücadeleyi temsil ediyor. AK parti milleti korkutarak; tehtidleriyle oylarını muhafaza etmeye çalışıyor. bizde hadi oradan diyerek, sevgi ve saygıyla yaklaşıyoruz. Bu ülkede beka sorunu var diyenler bu ülkeyi bekaya sokanlardır. 31 Mart seçimleri tarihi fırsattır. Yılmak korkmak yok
Biz bu ülkenin geleceyiz. Her alanda olacaolacağız. Her eli tutup her yüreğe dokunacağız. Hiç bir ayrım yapmadan çalışacağız” diyerek mesaj verdi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER